Flaş Flaş Flaş 2009 model 640 mükemmel

Ynt: Flaş Flaş Flaş 2009 model 640 mükemmel

fıattcıı link=topic=19271.msg192705#msg192705 date=1246905131' Alıntı:
arkadaşlar bu motor 30 bin tl ama sesi hiç fiata benzemiyor motordan çıkan ses daha çok perkins gibi edirnede fuarda gördüm.
ona temiz bi fıat 640 motoru koycan tmm :D:D 40 sene kullan

bt 640 burada festivalde vardı cok baştan sağma olmuş arka hidroliklerin dirsek saplamaları aşırı ince mibzerde falan pim keser kablolar her yerde gövde boyası çok kötü yan çamurluklar sanki eski macun izi falan var eğer bu traktör 30 bin ise yazıklar olsun o bozok a milleti neyle kandırıyorlar insaf bee o paraya 2000 model civarı 80 hp gibi mükemmel traktörler alırsın bozok traktörü kınıyorum

naıl_59 link=topic=19271.msg192778#msg192778 date=1246919748' Alıntı:
bt 640 burada festivalde vardı cok baştan sağma olmuş arka hidroliklerin dirsek saplamaları aşırı ince mibzerde falan pim keser kablolar her yerde gövde boyası çok kötü yan çamurluklar sanki eski macun izi falan var eğer bu traktör 30 bin ise yazıklar olsun o bozok a milleti neyle kandırıyorlar insaf bee o paraya 2000 model civarı 80 hp gibi mükemmel traktörler alırsın bozok traktörü kınıyorum
yerinde bir tespit...tebrikler...

kırkpınar tarım fuarında inceledim ..aynı firma tarafından masseyin örneği de üretilmiş...ben yorum yapamadım...70 yaşında bir kadına makyaj yapsan ne kadar başarılı olabilirsin ki......

atilla link=topic=19271.msg193968#msg193968 date=1247254206' Alıntı:
kırkpınar tarım fuarında inceledim ..aynı firma tarafından masseyin örneği de üretilmiş...ben yorum yapamadım...70 yaşında bir kadına makyaj yapsan ne kadar başarılı olabilirsin ki......
doğru diyorsun madem bozok taklit traktör yapacaktı bari avrupanın lider traktörlerinden birini taklit etseydi mesela fent class gibi

abiler bu resimler konya tüyap fuarında çekilmiş bizde oradaydık biz sorduk henüz fiyatı belli deil ama 15 20 milyar olur dediler
bu disk fren deilmiş disk fren olsa babam almak lazım diyordu. Bozok sadece 640 lığı deil 480 liği massey 240 lığı yanılmıyorsam bide steyr vardı yani her türlü traktörü taklıt etmiş. Sesine gelince babam çalıştırdı aynı gibirdi biraz yeni fiatlara benziyordu ama biye 480 lik çift vites ve motoru tümosan dı

MuRaT cAn link=topic=19271.msg214979#msg214979 date=1253052378' Alıntı:
abiler bu resimler konya tüyap fuarında çekilmiş bizde oradaydık biz sorduk henüz fiyatı belli deil ama 15 20 milyar olur dediler
bu disk fren deilmiş disk fren olsa babam almak lazım diyordu. Bozok sadece 640 lığı deil 480 liği massey 240 lığı yanılmıyorsam bide steyr vardı yani her türlü traktörü taklıt etmiş. Sesine gelince babam çalıştırdı aynı gibirdi biraz yeni fiatlara benziyordu ama biye 480 lik çift vites ve motoru tümosan dı

dediğin gibi eğer çok ucuza satarlarsa bunlar tutulur ama normal fiyatlarda satılrsa piyasada tutunacaklarını sanmıyorum

aynı güçte eski ve yeninin olsa olsa 5 dönüm olur.Bunlar iş makinası.Fakat sıfır makinada tatlı para varsa her bölgede güçlü esnafa bayilikverirsen şaşkın kaza dönmüş (iklimden,mazottan,gübreden)köylüden son tüyüne kadar yolmaya devam edersin.JD ile ilgili nisan aylarında bir forum vardı ben de buradan katılıyım:abd başkanı bush un bir basın açıklamasında(Türk tv lerinde) arkada büyük yazılarla JOHN DEERE WORKİNG FOR AMERİCA (JD AMERİKA İÇİN ÇALIŞIYOR) yazıyordu.Bizimkiler de kendi cebimiz çalışıyoruz demenin açıkçası onun bunun çakmasını çıkarıp dayatmaktır.Slmlar.

yorum yazan herkese sonsuz teşekkürler yukarıdaki yorumlarda kendimde 640 çı olduğum için ve konu forumdaki ilk konularımdan olduğu için biraz duygusal ve saçma yorumlar yazmışım kabul ediyorum (lanet olsun içimdeki 640 sevgisine zuha-*-s ) ve benden daha bilgili arkadaşları kırdıysam özür diliyorum john deereyi anlatan arkadaş çok iyi söylemiş john deere amerikaya new holland italyaya massey ingiltereye çalışıyor bence bizim böyle yeni çıkan traktörleri yıkıcı eleştiriler yapmak yerine işi ilerletecek adımlar atmamız lazım böylelikle bizimde kendimize çalışan köklü markalarımız olur. Bi araçta çağına göre teknoloji olmalıdır ama bence sağlamlık kullanışlılık ve ekonomi teknolojiden önce gelir zaman eskisi gibi değil ürün para etmiyor (en azından arpa buğday vb.) sağlamlık olmazsa tamir parası ekonomi olmazsa yakıt parası hepsi ağır ve maliyetli benim gibi orta halli bir üretici için bu böyledir diye düşünüyorum ama büyük üretici için iş nasıldır onu bilemem saygılarımla Hüseyin Üresin (namı diğer krool)

krool link=topic=19271.msg221317#msg221317 date=1255277886' Alıntı:
güzel kardeşim fiat kötü traktörmü
krool link=topic=19271.msg221317#msg221317 date=1255277886' Alıntı:
güzel kardeşim fiat kötü traktörmü
640ı bizde kulandık güzel traktör ona lafım yok ama başka firmalarıda taklit etseydi iyi olurdu diye düşünmüştüm

bizim arkadaşta vardı 640 sattıklarında 23 yaşında felandı ve bu traktör 2 yıl kadarda çatlak blokla çalıştığına şahidim ..eğer aynı performansı gösterirse ve eski tadını verirse neden tutulmasınki..hala bi çok hastası var