Ford 3610s şarj dinamosu sorunu.

slm arkadaşlar şarj dinamosunu dağıttı 3610s 2 gün önce söktürdüm orjinalini bulamazsın dediler mako dinamo alıp komple yeni ayak civata yerlerine geniş burç olcak serit olcak bir sürü iş çıkardılar başıma ağrılar girmişti 2 gündür ama neyseki bugün elektrikçi orjinalini (lucas) bulmuş 170liraya neyseki orjinalliğine dokunmadan çözdüm işi.
 

Ynt: Ford 3610s şarj dinamosu sorunu.

geçmiş olsun kardeş genellikle bilyaları var küçük onları bozunca dağıtıyo uydurma iş yaptırmaktansa orjalini bulmak iyi olmuş öbürünün masrafı orj nalini geçerdi heralde
 


Ynt: Ford 3610s şarj dinamosu sorunu.

Orjinalı iyi bulmuşsun bizim kin dede olmuştu elektirikci bi kamyondan buldum diyodu. Orjinal lucas ama sadece içeriği komple değil.
 Ynt: Ford 3610s şarj dinamosu sorunu.

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar benim kafamı yoran bi sorun oldu kış günü motor kaldı ilçede elektrikçide orjinalliğede meraklıyım makonunki olucak ama komple ayakları yapılacaktı ama orjinal korumalık bi daha takılamıcaktı 170 değil isterse 370 deseydi yine orjinalini alırdım orjinalini bozsaydık babamda fırçayı atardı zaten..
 

Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt