Ford 5000 e hangi marka hidrolik pompaları takılabilir?

Öncelikle hayırlı bayramlar herkese. Traktör ün hidrolik yağını değiştirdim. Fakat hala hidroliği çok yavaş kaldırıyor ve stop edildiğinde salıyor. Hassasiyet vanası boşa dönüyor gibi. Bir çözüm bulamadım hangi yolu izlemeliyim. Kaldıramadığı pulluk alpler 4 11 li

Kardeşlerim, abilerim bu konuda duyum olan yada bir bilgisi olan varsa paylaşabilir. Yardımlarınızı bekliyorum. Ford traktör e Fiat pompası veya muadili herhangi bir marka takılmış gören yada takıldığını bilen var mı?

uzak dur forddan kardeşim.indirişi falan iyidir oda devrının düşük olmasından dolayı ama tarlada ve yolda senı uzer,tarlada gımıl gımıl gider usanırsın yoldada tarladakı gibi yakar ben sattım kurtuldum..şanzıman sorunu sureklı yaşarsın..filtre dolmuştur yada pislik gelmiştir hep başıma geldi,üst kapagı açtırmadan bişi yapamazsın.açma kapama zaten 300 lira Allah forddan kurtulmanı nasip etsin

• Beğen
Tepkiler: FatihÖZHAN
uzak dur forddan kardeşim.indirişi falan iyidir oda devrının düşük olmasından dolayı ama tarlada ve yolda senı uzer,tarlada gımıl gımıl gider usanırsın yoldada tarladakı gibi yakar ben sattım kurtuldum..şanzıman sorunu sureklı yaşarsın..filtre dolmuştur yada pislik gelmiştir hep başıma geldi,üst kapagı açtırmadan bişi yapamazsın.açma kapama zaten 300 lira Allah forddan kurtulmanı nasip etsin
O konuda haklısın, önemli yerleri kapak altına almışlar, fakat Ford da kötü traktör değil, şuan sorunsuz bir 480 e 20 lira diyorlar, ne olduğu belirsiz, ben 13 liraya aldım. 1500 lira masraf yap temiz bin. Geriye kalan 5 küsür lirayada mazot al daha iyi. Tabi bu benim hesabım, yanlış ta olabilir