Ford 5000 Krak Sorunu

Selamun Aleyküm.Emektarı 20 Senenin Ardından Rektefe Ettiriyorum.Kranktan Hayır Yok.Rektefiyeci Sıfırını Zor Bulursun Ya Sağlam Çıkma Bul Yada Yerlisini Al Diyor.Niyetim Çıkmadan Yana.Yarımcı Olabilecek Olanlar Bana Ulaşırlarsa Sevinirim...

Ynt: Ford 5000 Krak Sorunu

orjinalin yerini tutabilecek yerli markalar var onlardan birini tercih etmenizi tavsiye ederim.çıkmada işiniz tamamen şans sonuçda uzun bi süredir calışmayan bi malzemeyi yeniden faliyete gecireceksiniz istediğiniz randımanı alamayabilirsiniz...ciddi bi araştırma yapmanızı eger cıkma kullanılacak isede alacağınız krank ın ölçümlerini cok iyi yaptırmalısınız.

Ynt: Ford 5000 Krak Sorunu

yenikentli123 link=topic=55128.msg586626#msg586626 date=1335645275' Alıntı:
orjinalin yerini tutabilecek yerli markalar var onlardan birini tercih etmenizi tavsiye ederim.çıkmada işiniz tamamen şans sonuçda uzun bi süredir calışmayan bi malzemeyi yeniden faliyete gecireceksiniz istediğiniz randımanı alamayabilirsiniz...ciddi bi araştırma yapmanızı eger cıkma kullanılacak isede alacağınız krank ın ölçümlerini cok iyi yaptırmalısınız.
yerli konusunda tereddütlerim var sonuçta bu krank traktörün can damarı.benim çıkma düşünmemin sebebi orjinal fomoco olması.ama tabiki bulabilirmiyim bulursam durumu ne olur nekadar dayanır açıkçası bende bilmiyorum.bu yüzden yardımınızı istiyorum.şeş kaza belki elinde bulunan çıkar ümidiyle yardımınızı istedim.şayet orjinal bulamazsam yerini tutabilecek aşağı yukarı aynı kalitede yerli marka tavsiyesinde bulunursanız sevinirim arkadaşlar....