ford 5000 yakıt sarfiyatı

Ynt: ford 5000 yakıt sarfiyatı

bizimki 80 litre yakmış ama bu şekilde anlaşılmazki az veya çok yaktığı biz biraz gazlı çalıştırdık ve pompa biraz ağır motoru zorluyor 3600 bu pompada duman atıyordu :D başka pompada çok rahat çalışıyordu.yani birazda yakıt pompaya görede değişiyor.

ali şen link=topic=47960.msg585333#msg585333 date=1335357203' Alıntı:
bizimki 80 litre yakmış ama bu şekilde anlaşılmazki az veya çok yaktığı biz biraz gazlı çalıştırdık ve pompa biraz ağır motoru zorluyor 3600 bu pompada duman atıyordu :D başka pompada çok rahat çalışıyordu.yani birazda yakıt pompaya görede değişiyor.
Ben sana bişey demedimki.

ali şen link=topic=47960.msg586054#msg586054 date=1335479548' Alıntı:
açıklama yapıyorum kardeşim kendi kendime konuşmuyorum senin söylediğine karşı bir görüşte konuştuğumu düşünme sakın sadece açıklama yapmak istedim o kadar.kendi kendine konuşana deli derler ayıp oluyo ama.
Kızma kardeş üst üste 2 kere ileti atmışın cevap yok, sonra ben yazmışım bişey daha yazmışsın ya kendi kendine konuşuyon yada bana bişeyler söylüyon ;D

steyrin en zayıf yeri kuyruk mili diye biliyorum torklu sistemmis girelim rotora steyra fark koyacağıma eminim miller seri denen fiatlar bile yanaşamiyor ali kardeş senin tiller büyük o zaman ford su kaynatsin birşey olmaz conta yaktısan kötü oluyor ama ya hiç suyu olmayacak ancak o şekil conta kayış kopacak yada hiç suyu olmayacak o şekil yakar sizin fordun ya radyetörde yada rektevelik durumu vardır ben john derenin sürdüğü ıslak tarlayı rotorladim duman dumana kaldı fakat hararet 75 de 1 saat tam gaz radyetörde antifirz var sadece

Black.Boyss.37 link=topic=47960.msg587025#msg587025 date=1335776350' Alıntı:
steyrin en zayıf yeri kuyruk mili diye biliyorum torklu sistemmis girelim rotora steyra fark koyacağıma eminim miller seri denen fiatlar bile yanaşamiyor ali kardeş senin tiller büyük o zaman ford su kaynatsin birşey olmaz conta yaktısan kötü oluyor ama ya hiç suyu olmayacak ancak o şekil conta kayış kopacak yada hiç suyu olmayacak o şekil yakar sizin fordun ya radyetörde yada rektevelik durumu vardır ben john derenin sürdüğü ıslak tarlayı rotorladim duman dumana kaldı fakat hararet 75 de 1 saat tam gaz radyetörde antifirz var sadece
radyatörü falan temizlettikte rekteve istiyordu çok su kaynattı ama su tamamen bitmezdi sürekli takip ediyordum su kaynatmaya başlayınca bende dururum devam etmem hiç bir şey olmadı çok sağlamdı. kaç bıçaklı olduğunu bilmiyorum ama 210 luk rototiller. 70-75 bg gücündeki motorlara 235 lik takıyorlar yani 2 metre 35 cm.

ford 5000 in yakıtı neye göre fazla eskiden 165 le 640 la kıyaslalardi misal onlara göre tabi çok yakıyor fakat kendi klasmanında traktorlerden az yakıyor sırtından yükü eksik etmeyeceksin motor çok güçlü yakıtı harcayamiyor ise girince yakıtı düşüyor . 210 luk sa benim tillerlerden büyük o zaman 1.80 ancak geliyo benim tiller gelmez bile 36 bıçak