Gübretaş Bolveren Sıvı Gübre

Gübretaşın piyasaya yeni sürdüğü Bolveren Sıvı gübresinin fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?
İceriğini biraz inceledim baya güzel görünüyor anlayan arkadaslar yorumlayabilir mi ?

Resimler ve ekler

• Screenshot_2021-02-23-17-15-04-556_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2021-02-23-17-15-04-556_com.facebook.katana.jpg
    72.4 KB · Görüntüleme: 109
  • Beğen
Tepkiler: guray ve 1011011
Gübretaşın piyasaya yeni sürdüğü Bolveren Sıvı gübresinin fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?
İceriğini biraz inceledim baya güzel görünüyor anlayan arkadaslar yorumlayabilir mi ?

Fiyatının şu anda ne kadar olduğunu bilmiyorum. Ancak gecen yıl kullandım faydasını gördüm. Bu sene de kullanmayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ethemes26

Fiyatının şu anda ne kadar olduğunu bilmiyorum. Ancak gecen yıl kullandım faydasını gördüm. Bu sene de kullanmayı düşünüyorum.
Ot ilacı yaparken holder de karistirabiliriz değil mi icine abi sen nasil attin acaba ?
Birde gram olarak ne kadar kullandin ?

Hocam 20.20.20 + combi + aminoasit bir kutunun icerisinde gelip onlarimi karıştırıyorsunuz

Ot ilacı yaparken holder de karistirabiliriz değil mi icine abi sen nasil attin acaba ?
Birde gram olarak ne kadar kullandin ?

İlaç aldığımız bayiler falan da atın bunu diyor ilaçla beraber ama bir ziraat mühendisi arkadaşım kuzu ile kurdu aynı yere koyup atmak gibi bir sey diye söylemişti. Burada tecrubesi olan vardir ama geçen sene uan32 ve mustang ot ilacını aynı anda atmistim. Bundan kaynaklı mı bilmem ama buğdaylarda ot ile ilgili ciddi sorun yasadım.

• Beğen
Tepkiler: ethemes26