Günün Fotoğrafı

Bereketli olsun. Mibzeri değiştirmek istiyorum bende fakat küçük almak istemiyorum büyüğü traktör kaldırmaz cekilir tip düşünüyorum . Bu tip mibzerin kötü tarfları var mı geri giderken falan sıkıntı oluyo mu
Geri giderken hidrolik ile tepsileri kaldırmak zorundasın hem ekmez hemde arkadaki tapan zincirlerini altına alır biz hep bunu kullanırız araziler genelde kıraç yerler taşlık olduğu için bu iyi oluyor

Bir çok değişik tır da çalıştım. Obrukcunun orada beyaz man da çalıştım.mavi kupa sarı damperli Mercedes kamyon da çalıştım.pancarda savcı larin tırda beyaz Mercedes.roket yazardı kupa da mavi yazı ile

TGSnin birinde hulusi abi çalışıyodu en son o manlarda güzeldi sıfır aldılardı, mavi mercedesin üstünden geçtiler şantiye içinde çalışıyor heralde bide civarda sipariş olursa onlara gidiyor. Bi ara çok dikkatimi çeken sarı mercedes vardı havuz kasayla sürekli kum çekiyodu her gittiğimde garanti görüyodum kayboldu şimdi o araba.

Hulusi askerden geldiği aralarda ben oradan ayrıldım.. o sarı Mercedes ulaşlarin di.ben suzin koylu rahmetli Yusuf abi Musa abi vede olmazsa olmaz metin abi ile çalıştım ben metin abinin sarı Tempra dururmu bide hanomag u vardı

Hulusi askerden geldiği aralarda ben oradan ayrıldım.. o sarı Mercedes ulaşlarin di.ben suzin koylu rahmetli Yusuf abi Musa abi vede olmazsa olmaz metin abi ile çalıştım ben metin abinin sarı Tempra dururmu bide hanomag u vardı

Allah rahmet eylesin Yusuf abi çok iyi adamdı, Musa abi de ünspeedden emekli oldu, tempra ve meşhur egzoz sesi hala aynı duruyor abi [emoji23] hanomagın yanına bi kabak x65 mf aldı sonra 3000lik ford aldı bu sene de 5000lik ford aldı ekip kalabalıklaştı metin abide iyice [emoji4]

IMG_0961.JPG

480s8 nh tn75da fiat 80.66 ve 275mf ile mısır balyası yapıyoruz 🤙🏻

Allah rahmet eylesin Yusuf abi çok iyi adamdı, Musa abi de ünspeedden emekli oldu, tempra ve meşhur egzoz sesi hala aynı duruyor abi [emoji23] hanomagın yanına bi kabak x65 mf aldı sonra 3000lik ford aldı bu sene de 5000lik ford aldı ekip kalabalıklaştı metin abide iyice [emoji4]
Metin abi sıkıntıydi yaa.ogle aralarında eğer ortalarda gözükmüyor ise kesin bir kamyonun altında dir.elinde bir anahtar onun bunun arabasını kurcalar dururdu..m
Sizin köyde Metin Gökçe de benim bacanak sayılır