Günün Fotoğrafı

20200425_125540.jpg

Ayçiçeği ekimini şükür bitirdik. Temizlik şart oldu.

Cemal ıyı dayanıyor her gün köye vallaha arada bır gıdıp ölüp gelıyo gerçi koşa koşa iş yapıyoz
Sagolasin baskan sabah 7 de gittim
Biraz eksra fide geldi yer hazirladim
Sonra biraz balya bagladim
Ogleye dogru gidip damlamasini serip diktim
Erkenlere su ve ilac verdim
Eve geldim yagmurlama ve borulari remorka sardim yonca sulucam aksam uzeri tekrar balya baglamaya gittim ilceye geldim yakit aldim simdi eve ciktim

Sagolasin baskan sabah 7 de gittim
Biraz eksra fide geldi yer hazirladim
Sonra biraz balya bagladim
Ogleye dogru gidip damlamasini serip diktim
Erkenlere su ve ilac verdim
Eve geldim yagmurlama ve borulari remorka sardim yonca sulucam aksam uzeri tekrar balya baglamaya gittim ilceye geldim yakit aldim simdi eve ciktim
Sana helal olsun vallaha

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Bu sabah 6.30 evden ciktım
7 gibi tarlada yonca baglamaya başladik 3 gündür az az iş oluyodu bizim komsu koyden balyacı arkqdaş ben piyasa ya cikmicam arıyorlar gidermin diye giderim dedim
Sonrası arqzi engebelli ve cok parca başladik baglqmaya son tarla bana tarlalari gosteren kisinin arkadaki balyayi almak icin bi asıldim traktor bi geri geldi saniyede nasil hizlandi el fireni tam cekilmemis tarla sqhibi saniyede traktora binip firene basti sonrasi koye gelirken saniye farkla 2. Kez kayanin altinda kalmqktan kurtuldum bu gün paranın nekadar değersiz bişe oldunu anladım önce can sağlıgı sabqh 7 de başladim baglamayi 11 gibi biraktim okadar parcq olmqsinq rağmen 1000 ni gectiydim sonrasi saat bozuldu
20200429_171833.jpg