Günün Fotoğrafı

Ciftlikten selamlar uretime devam ediyoruz 20190107_171209.jpg

Akü marş basmadı bende elektirikciye gosterdim kac yıllık dedi 7 8 yıllik dedim yenisini alcan dedi bi sârş etseydin dedim gerek yok dedi sonra bi deneyem sonra tekrar gelip alcam dedim bugün traktora taktim karda ayazda hic ısıtmadqn tek seferde kiprit gibi calişti en ucuzu 700 den basliyo birde marka falanda yok ayak üstü aküyü kakalaycakti20190106_173946.jpg

Akü marş basmadı bende elektirikciye gosterdim kac yıllık dedi 7 8 yıllik dedim yenisini alcan dedi bi sârş etseydin dedim gerek yok dedi sonra bi deneyem sonra tekrar gelip alcam dedim bugün traktora taktim karda ayazda hic ısıtmadqn tek seferde kiprit gibi calişti en ucuzu 700 den basliyo birde marka falanda yok ayak üstü aküyü kakalaycaktiEkli dosyayı görüntüle 33683
Sen yeni akü araştır 8 sene çok iyi gitmiş.yolda kalma

Akü marş basmadı bende elektirikciye gosterdim kac yıllık dedi 7 8 yıllik dedim yenisini alcan dedi bi sârş etseydin dedim gerek yok dedi sonra bi deneyem sonra tekrar gelip alcam dedim bugün traktora taktim karda ayazda hic ısıtmadqn tek seferde kiprit gibi calişti en ucuzu 700 den basliyo birde marka falanda yok ayak üstü aküyü kakalaycaktiEkli dosyayı görüntüle 33683

Cemal şarjı uzun süre tutacak mı önemli olan o ama sarj etmeden de git akü al demek saçma ...

Şoklama yapmak gerekebilir.