Günün Fotoğrafı

Senin ki 15 dekardı abi yanlış hatırlamıyorsam, 15 dekar'ı her biçimden sonra kaç kere ve kaç saat suluyorsun toplam?

Tamam abi hırdavatçılara bakayım bi, sıcak çökünce terletmesin yeter. Şu basit maskelerden takıyorum ilaçcıların verdiği, sıcak basınca duramıyor insan. Babanıza Geçmiş olsun. Tarım ilaçlarında en tehlikeli, herbisitler.
Sağ ol kardeşim kaliteli maske al bir kaç sene kullanırsın kutusundan aç kafana tak aldığın yerde rahat nefes alırsan bunalmazsın.

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Senin ki 15 dekardı abi yanlış hatırlamıyorsam, 15 dekar'ı her biçimden sonra kaç kere ve kaç saat suluyorsun toplam?

Tamam abi hırdavatçılara bakayım bi, sıcak çökünce terletmesin yeter. Şu basit maskelerden takıyorum ilaçcıların verdiği, sıcak basınca duramıyor insan. Babanıza Geçmiş olsun. Tarım ilaçlarında en tehlikeli, herbisitler.
ilk iki bićim 5 er saat yağmurlama yaptım küçük fiskelerden 3.de salma yaptım ćok fare var diye 1 tane fare yok şuanda

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Abi Kafanı ağrıtıyom kusura bakma da, seninkinin markası nedir İspanyol malı dedinde
Medop diye bir marka başka daha pahalı olanlarda var.en iyisini almaya bak.
20190825_112214.jpg

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Medop diye bir marka başka daha pahalı olanlarda var.en iyisini almaya bak.Ekli dosyayı görüntüle 40540
Selam Beyler,bu maskeleden iş yerinde kullanıyorlar.bize verilen bilgide kullanmadığımız zaman hava almayacak şekilde poşetin içinde muhafaza edilmesi. kullanma kılavuzunu okuyup uygun şartlarda saklamak gerekiyor.yoksa kullanmadan filtreler tıkanıyor. Sağlığımıza özen gösterelim.kisisel koruyucu ekipman kullanalım.giden sağlık geri gelmiyor.

Geçmiş olsun sorun nedir
Sağol abi sağ fren balatalarında sorun vardı
Geçmiş olasun sorun nedir bize de masseylerin hidroliği tak dedirtti 4 bin liralık masraf yaptık bakalım sonu ne olacak
Zaten aynı yer 2 kere arıza veriyorsa tamir olmuyor kronikleşiyor ne yaparsan yap yine arıza veriyor
Bizde fiat varken sanayi bilmezdik masseylere geçince kendimiz de tamirci olduk önce biz söküyoruz tamir edemezsek sanayiye gidiyoruz
2 hafta kadar önce dişliler sıyırmıştı onlar değişti dişliler degiştikten 1 hafta sonra frenler tutmadı balatalar şamballamış
Geçmiş olsun çalışan makine arıza yapabilir
Saol mahmut ama fanatiklik yapacam diye çalışan makina arıza yapabilir deme bu bi gerçek ki türkiyedeki en sorunlu serilerden birisi td serisi

Sağolun
Td mi Allah dusmanimin başına vermesin
Valla aynen öyle tüm ağır işleri johndeere ile yapıyoruz td ye balye makinası slaj makinası taksak hiç düşünemiyorum halini