Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

0ea18efbfcda00c66ad52c8c3d3d4f3b.jpg

Mavi tümosan
Onlar askeriye için özel üretim galiba.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Bugün tümoyla kon yüklettik. Tekerleri yenileyince oldu bir fişek 😀
d2cf83859ea098f91402ce49aa656f91.jpg

Kerata 640 ımız damper kaldırdı.
7b1ec2765f3dc4bfa1ceb9e9b833d054.jpg

Bir de yakıt testi yaptım. 640'ın 2 hafta önceki yakıt verileriyle bugün 7480le yaptığım testteki verileri karşılaştırdım. Testi küreme-yükleme-taşıma karma şekilde yaptım.

640 6litre/saat ortalama 1500 gazda çalıştı.
7480 3litre/saat ortalama 1700 gazda çalıştı.

640 son demlerini yaşıyor 😂😂😂🚜🔫

İsler biter kurtarma isleri baslar 22 ton tavuk yemi yuklu sarampole kaydirmis devrilme tehlikesi var diye aktardilar oyle cikardik keşke gitmez olaydim hem hayrina iş yaptik hemde şoforle kapistik
Söfor boşalttiktan sonra benim traktor icin bu traktor bunu sk cikarir dedi bemde ne diyon sen ben burda seni kurtarmaya geliyom senin konustun lafa bak duzgun konus dedim cozdum zinciri sonra ciftlik sahibi tanidik onun hatrina yine kurtardim kamyonu ordan orda birakip kepceye 1000 tl verseydi akli basina gelirdi cikarsimizda aksam saat 7 di ben gittimde aktaryolarmisti
54b58b4bc271bb8264efcdcd2fe83041.jpg
812fa8a2467ab7da5f74913505b0fea8.jpg

İsler biter kurtarma isleri baslar 22 ton tavuk yemi yuklu sarampole kaydirmis devrilme tehlikesi var diye aktardilar oyle cikardik keşke gitmez olaydim hem hayrina iş yaptik hemde şoforle kapistik
Söfor boşalttiktan sonra benim traktor icin bu traktor bunu sk cikarir dedi bemde ne diyon sen ben burda seni kurtarmaya geliyom senin konustun lafa bak duzgun konus dedim cozdum zinciri sonra ciftlik sahibi tanidik onun hatrina yine kurtardim kamyonu ordan orda birakip kepceye 1000 tl verseydi akli basina gelirdi cikarsimizda aksam saat 7 di ben gittimde aktaryolarmisti
54b58b4bc271bb8264efcdcd2fe83041.jpg
812fa8a2467ab7da5f74913505b0fea8.jpg
cemal usta patavatsız insan her yerde olur. sen tanıdığının işini görmüşsün kızsanda en doğrusunu yapmışsın.

O kizginliga traktorun camurluguna elimle vurdum bilem civataya geldi o an acimadi ama helen bilemi oynatirken acayip aciyo sinirden o gece sabah olmadi biz adam icin ugrasyoz soforurun dedigine bak birde cok acemi surucu
her meslekte öyle insanlar var insnırmısın bizim işte neredeyse her gün öyle tiplerle muhatap oluyoz adamın makinasını yapmaya gidiyorum adam bu olmaz hiç uğraşma ulan niye çağırdın o zaman 😆

O kizginliga traktorun camurluguna elimle vurdum bilem civataya geldi o an acimadi ama helen bilemi oynatirken acayip aciyo sinirden o gece sabah olmadi biz adam icin ugrasyoz soforurun dedigine bak birde cok acemi surucu
Başkan kusura bakmada hatalisin bırak ne halt yerlerse yesinler yüz verme yetime döner koyar dibine.. tanidiksa tanıdık bırakıp gitcen babanın oğlu olsa yapmayacanki anlasın..

Goturu aldim isi
Ama ekim isine gore biraz kar orani az bos durmaktan iyidir
cemal usta ekim işleri hala karlı işler şahsen bana motoru mibzeri verseler ek deseler mısırı ekemem her halde. öksüz sıralar absürt yerlere gelebiliyo mesela.
ama kum nakliyesi güçlü traktörü olan herkese verilebilir bi iş allah bereket versin boş durmaktan çok çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK