Hangi Cep Telefonunu Alayım Sizce ?

30.10.2009
2,212
2,419

Arkadaslar bir nokia 3120 classic kullanıcısıyım bu telefonumu tarlada işte kullanıyorum ama iş dısında kullanmak için güzel bir telefon almak istedim pek anlamam bu telefon işlerinden sizlerin yardımına basvurmak istedim. Bana önerilen iki telefon oldu :

1- Sony Ericsson Xperia Ray =919 TL

2- İphone 3gs = 999 TL

Sizce hangisi daha iyidir hangisini almalıyım? yardımlarınız için simdiden tesekkürler :)

Ynt: Hangi Cep Telefonunu Alayım Sizce ?

Freston link=topic=52133.msg533123#msg533123 date=1328854909' Alıntı:
Ben KENDİM olsam iphone 3gs alırdım iphone 4 kullanıcısıyım gayet memnunum mükemmel kusursuz telefon ok-*-s
Öncelikle tesekkürler.. benimde gönlüm iphoneden yana ama video kayıt etmiyormus ve bataryası daha az dayanır diyorlar o yönden cekiniyorum

Ben HTC desire hd oneririm ben kullaniyorum cok kullanisli telefon devil bilgisayar sanki her ne istersen yukle internet e gir ipone in batarya degismiyormus yinede sen bilirsin

madem alacaksın ı phone 4s al ki degisin her türlü özellik var.ben 3s kullanıyom şarj ı 35 saat gidiyo hemde günde 3 saaat konuşmak üzere her gün şarj ediyorsun yani.ama deger 1000 defa şarj etme diyorlar ama

1-3gs video kaydı yapıyor
2-Pili değişmez demek ne demek,illaki değişiyor.
3-Nokianın akıllı cihaz pazarındaki yeri şu an berbat konumdadır
4-Sony Ericsson güzel makina fakat yarın satmak istersen 5 para etmiyor.
5-htc de güzel makina fakat dediğim gibi 2.el değeri ve teknik servis sorunu büyük.
6-İphone nun appstoru 1 telefon değerindedir.
7-Bana sorarsan 4 veya 4s almaya çalış.Yurtdışı 4 leri 1400 tl ye veriyorlar.(garantisini takma kafana)

gokhanozkan link=topic=52133.msg533193#msg533193 date=1328866228' Alıntı:
1-3gs video kaydı yapıyor
2-Pili değişmez demek ne demek,illaki değişiyor.
3-Nokianın akıllı cihaz pazarındaki yeri şu an berbat konumdadır
4-Sony Ericsson güzel makina fakat yarın satmak istersen 5 para etmiyor.
5-htc de güzel makina fakat dediğim gibi 2.el değeri ve teknik servis sorunu büyük.
6-İphone nun appstoru 1 telefon değerindedir.
7-Bana sorarsan 4 veya 4s almaya çalış.Yurtdışı 4 leri 1400 tl ye veriyorlar.(garantisini takma kafana)
en profesyonel yorum senden geldi gökhan abi tabi turkcell ' de çalıstığın için ;)

Hepinize Cok tesekkürler arkadaslar . Ben 4s ler 1900 Tl civarlarında diye pek istemiyordum madem öyle 1400 Tl 3gs le arasında pek fark yokmus almısken onu alalım bari .

:D :D Abi ben Nokia C7 kullanıcısıyım. Bir kaç özellik dışınd memnunum. Telefonun soğuk havalarda dışardayken bazen tuşları basmıyo ;D Ama görünüş bakımındn tabiki de I Phone 4 Gs

Cihan_özece link=topic=52133.msg533624#msg533624 date=1328888625' Alıntı:
hep demiremi yatırcaz blader birazda teknolojiye yatıralım :D
yatırmak mesele deilde bi kaybolursa bişe olursa o ufacık alete insanın içi gider zuha-*-s en iyisi 300 500tllk tel :D 3.2 5.0 kamera neyinize yetmiyo zaten site kaldırmaz zuha-*-s