Hangi Cep Telefonunu Alayım Sizce ?

Ynt: Hangi Cep Telefonunu Alayım Sizce ?

nh_fıat link=topic=52133.msg533647#msg533647 date=1328889755' Alıntı:
yatırmak mesele deilde bi kaybolursa bişe olursa o ufacık alete insanın içi gider zuha-*-s en iyisi 300 500tllk tel :D 3.2 5.0 kamera neyinize yetmiyo zaten site kaldırmaz zuha-*-s
;D kaldırmıyo zaten bi video yüklüyorum 1 saatte.

nokıa 701 güzel bir telefon bende almayı düşünüyorum benim iphone 3s şarj dayanmıyor hep müzik dinledigim ve internete gezindigimden701 alan bi arkadas vardı cok hoşuma giti bende alacam sana da öneririm 700 tl falan

ykt123 link=topic=52133.msg533727#msg533727 date=1328893632' Alıntı:
nokıa 701 güzel bir telefon bende almayı düşünüyorum benim iphone 3s şarj dayanmıyor hep müzik dinledigim ve internete gezindigimden701 alan bi arkadas vardı cok hoşuma giti bende alacam sana da öneririm 700 tl falan

Nokia bu sınıf telefonlar içerisinde pek tercih edecegim bir marka değil ama normal telefon sınıfında ilk tercihim tesekkürler :)

ben tercihimi xperia ray den yana kullandım. tercih sebebim ise piyasadaki telefonlardaki tüm özellikler olsun ama küçük olsun bir de android olsun. iphone lar android değiller. bir süre sonra sıkılırsan hiç bir şeyini değiştiremezsin. android telefonları ise sıkıldıkça menü içerik herşeyiyle değiştirip bambaşka bir telefon kullanıyormuş gibi olursun. linkte iki tel arası farklar ve tercih edilme oranları verilmiş. incelemeden karar verme. ray tercih edeceksen küçüklüğü için et. ya değilse büyük ekranlı telefonlar sıkıntı yapmazsa büyük daha iyidir.
http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-4-vs-Sony-Ericsson-Xperia-ray