HANGİ FİRMANIN GÜBRESİNİ TERCİH EDİYORSUNUZ

ARKADAŞLAR MALUM GÜBRE ALMA ZAMANI GELDİ. HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR.TOROS GÜBREYİ AL HEM İYİ HEMDE 1,2 LİRA DAHA UÇUZ DEDİLER AMA İÇİME SİNMEDİ YİNE PAHALI OLAN GÜBRETAŞIN GÜBRESİNİ ALDIM. TOROS GÜBRE TOZLU DEDİKLERİ İÇİN GENELİKLE SAKARYA BÖLGESİNDE GÜBRE TAŞ ALINIYOR SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ.

Ynt: HANGİ FİRMANIN GÜBRESİNİ TERCİH EDİYORSUNUZ

her yıl gübre taş atıyoruz memnunuz geçen yıl bir iş icabı toros attık memnun kalmadık.her yıl üre kullanırdık bu yıl geç kaldığı için 33 lük nitrat attık

144fenomen link=topic=54238.msg572205#msg572205 date=1333139097' Alıntı:
her yıl gübre taş atıyoruz memnunuz geçen yıl bir iş icabı toros attık memnun kalmadık.her yıl üre kullanırdık bu yıl geç kaldığı için 33 lük nitrat attık
Bizim burada torosu kullananlar memnun ?

vale link=topic=54238.msg572226#msg572226 date=1333142750' Alıntı:
gübretaş kullanıyorum .torosta kullandım ama bana en iyisi gübretaş geldi..gübretaş torostan pahalı zaten
Gübretaş kooperatif de pahalı, bayide diğerleriyle hemen hemene aynı, birkaçlira pahalı olunca kaliteli gibi bir algı oluşuyor, benim düşüncem.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Şöyle düşününce, hep gübretaş kullaniyoruz.Tarim kredi koop.köyümüzde olduğu için.
Ama Bagfaş,egegübre,igsaş,toros,can üreten fertil; hepsi iyi gübreler üreten firmalar.
Yerine göre aradığım hanginde olursa alirim.