HANGİ TRAKTÖR MARKASI


MERHABA ARKADAŞLAR. KONYADA 250DEKAR SULU VE EĞİM ORTALAMA %5 ARAZİDE YONCA YETİŞTİRECEĞİM. YONCALARI KARE BALYALAMA MAKİNASI İLE BALYA YAPACAĞIM. TARLADA BU İŞLERİ YAPACAK YENİ MODELLERDEN HANGİ TRAKTÖR MARKASINI (BEYGİR GÜCÜ) TAVSİYE EDERSİNİZ? TEŞEKKÜRLER.
 
Ynt: HANGİ TRAKTÖR MARKASI

250 dekar yer için neden iki traktör tavsiye etmişsiniz anlamış degilim arkadaşlar.. balya makinasında da kullanıcaksanız size 70bg den küçük 85bgden buyuk olmayacak bi traktör yeterde artar..
erkunt servet 80,3 veya 80,4 newholland td75,tümosan 7580 ,kubota m7040 ve m8540 gibi traktörlere bakmanızı öneririm aklınıza yatanı alırsınız..
 
Ynt: HANGİ TRAKTÖR MARKASI

BÜTÇEME UYGUN SERVİS AĞI GENİŞ İŞİMİ GÖRECEK BİR ADET TRAKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİZİ AKTARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
 
Ynt: HANGİ TRAKTÖR MARKASI

Sayın üye. Yapacağınız işin maliyetini ve karını hesaplayın. Gözünüz gönlünüz hangi motoru istiyorsa bütçenize göre ayarlama yaparak onu alın. Bu konuda da 70-85 bg aralığında traktörler uygundur
 

Ynt: HANGİ TRAKTÖR MARKASI

üç silindire önyargın yoksa td80 ' de olabilir,td75 ' te sıfır alacaksan bunları önerririm.ikinci ele td85 2007 üstü askı pedallardan öneririm ok-*-s
 

Benzer Konular