Traktor icin en iyi ön kepce markasi hangisi?

04.12.2007
5,969
7,754
46
lüleburgaz

Arkadaslar herkese hayirli aksamlar.
Lamborghini 1050 traktöre on kepçe yaptırmayı düşünüyoruz kayinbiraderimin traktöru.Büyük baş hayvan işletmesinde kullanılacak.
Bu konuda bu Işte tecrübe sahibi arkadaşların yardimlarina ihtiyacimiz var.
Daha önce Traktör on kepçesi konusunda tecrübe sahipi değiliz.her türlü fikir tavsiye ve yardımlara ihtiyacımız olucak.fiyat sağlamlık servis müşteri memnuniyeti konularında sizce hangi markayı tercih etmeliyiz?
Herkese saygi selamlar.
Trakkulupdeki tüm arkadaşlarımızın yeni yılını şimdiden kutluyorum.
2021 YILI insallah bol bereketli sağlıklı ve mutlulük icinde geçer hepimizin.🤚

Resimler ve ekler

• Screenshot_20201230-195440_Gallery.jpg
    Screenshot_20201230-195440_Gallery.jpg
    622.8 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20201230-194954_Gallery.jpg
    Screenshot_20201230-194954_Gallery.jpg
    760.1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Gerek kendi traktörümde gerek de yakın çevremdeki 10a yakın traktörde özkan makina kepçe takılı herkes de memnun. Sağlamlığı, kullanımı traktörle uyumlu tasarımı bunun yanında satmak isteseniz kısa sürede alıcısı çıkıyor. Diğer markalar neden değil derseniz Alparslan sağlam değil birçok piston büktüğü şase yırttığı fotoğrafı var. @kayasevkett novatar firması ile görüşmemde hangi özellikler var hangi tip metal kullanıyorsunuz valfiniz ne marka gibi sorular sorduğumda siz üreticimisiniz çok teknik soru soruyorsunuz deyip konuşmayı kestiler. Revagri ve tümermak konyada üretim yapan firmalar kullanmadım ancak tasarım iyi duruyor ödemiş yapısı özçamlıbel, kessan, soykan, meksanlar, vb firmaların kepçeleri daha sağlam harici yağ sistemli çalışıyor, boşaltma toplama açıları diğer markalara göre daha az buda kullanımı zorlaştırıyor.

Resimler ve ekler

• IMG_20200921_090340.jpg
    IMG_20200921_090340.jpg
    471.8 KB · Görüntüleme: 37
Fiyatı nekadar montaj ıçin kepçe nerde takildi
Etar Tarım özkan makine bayiliğini almış telefonla fiyat alabilirsiniz yeni yıl fiyatları nasıl bilmiyorum. Montajınıda kendileri yapıyorlar. Hizmet çok güzel memnun kaldım. Biz bir kaç arkadaş yazın daha istedik o yüzden uygun oldu 42 civarına ama şuan 50 bin diye söyledi bi arkadaş alacakmış. Kepçe ve Şiş Balya ataçman dahil.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca