hasad mevsimi yaklaşıyor, 2023 de hububat fiyatları ?

Hepimiz birşeyler yapalım arkadaşlar ben bu sabah habertürkde program sunan kadına mesaj attım ve okudu cumaya kadar açıklanmasını bekliyorlarmış ana akım medyada güçlü olalım
Elden birşey gelmez isterse 12 lira acıklasınlar alıcı bulamıcagın için geçen seneden kalma 150 ton buğday duruyo ben bu bugdayı nasıl satıcam ofisler eski buğdayı kabul etmiyor

Öyle deme geçen sene mazot 27 idi bu sene 20.gübrede de cok ciddi düşüşler var.Herşeyi geçtim yollar köprüler falan süper fırt diye geçiyosun.
Büğdayı ekerken mazot 25 den fazlaydı gubre 700 civariydi hasada gelmis bugday mazot gubre bedava olsa ne olur

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Evet bugün konuştu, seçimden sooraya diyor artık.

Açıklamada hiç umut verici bişey yoktu sadece maliyetler arttı dedi başka hiçbişey yoktu alanda zor olur bu gidişle

Muhalefet kanadından ses gelmesine rağmen, yönetimden ses gelemiyor, yönetmen sessiz film çekimine devam diyor, araya bakanlar buğday tarlasında elinde bir demet buğdayla kamera karşısına geçiyor fragman atıyor açıklama olacak vs..

Çiftci napacak 27 milyon çiftci mi var
Demokraside temsil edilemeyen ve hiçbir şekilde seçme gücü olmayan kesimiz, kimse takmaz oy kullansan ne kullanmasan ne yani, sorsanız çiftçinin ziraat odası var ondada delegeler antidemokratik sistemde aynı yöneticiyi getirip duruyor ve topluyor aidatları başka bir icraat yok, çiftçinin gücümü var? hani nerede var?

Yaşa Çiftçi şarkısı var sanatçı Rafet in, senin resmin yok gazetede, bu gecede yoksun ekranda, her mevsimin yeni bir savaş diyor ya aynen yıllardır böyle, birde toplumun unutmuşluğu eklenip ananıda al git diyebilen yöneticilerinin kepek ek tavsiyesine maruz kalarak ülke tarımı için politika üretilmediğinde, çiftçi yaşasında nasıl yaşasın şaşırdı kaldı.

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Demokraside temsil edilemeyen ve hiçbir şekilde seçme gücü olmayan kesimiz, kimse takmaz oy kullansan ne kullanmasan ne yani, sorsanız çiftçinin ziraat odası var ondada delegeler antidemokratik sistemde aynı yöneticiyi getirip duruyor ve topluyor aidatları başka bir icraat yok, çiftçinin gücümü var? hani nerede var?

Yaşa Çiftçi şarkısı var sanatçı Rafet in, senin resmin yok gazetede, bu gecede yoksun ekranda, her mevsimin yeni bir savaş diyor ya aynen yıllardır böyle, birde toplumun unutmuşluğu eklenip ananıda al git diyebilen yöneticilerinin kepek ek tavsiyesine maruz kalarak ülke tarımı için politika üretilmediğinde, çiftçi yaşasında nasıl yaşasın şaşırdı kaldı.

Çok siyaset yapmayalım abi kalplerini kırmayalım güzel arkadaşların yoksa yazmak konuşmak iyi oluyor. Yoksa hele kıraç arazi işi adeta inatla devam ediyor