HAŞMET'in Yeni Sinyalli Arka Çalışma Farları Ve Havalı KoRnası :)

Ynt: HAŞMET'in Yeni Sinyalli Arka Çalışma Farları Ve Havalı KoRnası :)

emegine saglık ama boşa birsürü para harcamışsın zaten kabinde 2 tane orjinal far var bide o fiyata lamba mı olur
nhlerin arkadaçok güçlü projöktör gibi birlambavar özellikle td lerdeki güçlü epey var onun orjinali bile 140-150liramı ne yanlış degilsem

ben ilk başak traktörüme taktırmıştım 4 tane 2 öne 2 arkaya tenteli oldugundan ek lamba yoktu gece işlerinde faydalı olur diye taktırmıştım
fakat önleri söktüm sonra rahatsız ediyordu arkalar duruyor 4ünü 100liraya taktırmıştım 2seneyi biraz geçti hala sökmediklerim ampıl bile patlatmadı saglam
busenede tenteli nh td75d ye 2 arkaya taktırdım dügmeli aydınlatma gücüde gayet iyi 70lira
herşey dahil montaj ampul vs

ama korna güzel olmuş ona sözüm yok bende düşünüyorum çok hoş bişey :D

Elina sağlık bilader yakışıklı olmuş bağlantılar da az kaba dursa da baktıkça insanın gözü alışıyo :D zaten anlatmışın başka yapacak bişey yokmuş ama lambalar uymuş orcinallere

Eline sağlık bilader, birde bunun üzerine şu rüzgarlıklara benzeyen fiberden bişey ayarlatsan, karlıkcılar varya şu sizin sanayide şaşmazmı? neydi işte orda. kabinin görüntü yeni NH lere benzer.

lambaların yeri görüş için çok güzel yerde, cama yakın olunca göreyi kötü etkiliyor. Tek kötü yanı ağaç dalları çok tutar, zaten motor da yüksek, ağaçlardan uzak durmak gerekli. Sağa takılan şimdiden yanmıyr sanki :)

şu kamyoncuların tavandaki krom demirden bulup yapmak istiyorum ama ugraşması zor geliyor :D
güzel olmuş volak emeni sağlık ;)

helal size bende traktörün tepelere böyle bişe yapmak isterim ama orman köy olduğumuz için traktör tarladayken tepe lambasını bile söküyoruz artık içine düşünüyorum. sorması ayıp değilse havalı kornayı kaça aldınız :S

Arkadaşlar hepinize yorumlar için teşekkürler.

serdar437065 link=topic=62847.msg704013#msg704013 date=1361182553' Alıntı:
helal size bende traktörün tepelere böyle bişe yapmak isterim ama orman köy olduğumuz için traktör tarladayken tepe lambasını bile söküyoruz artık içine düşünüyorum. sorması ayıp değilse havalı kornayı kaça aldınız :S
Kornaya para vermedim Traktörü aldığımız bayii hediye etti Göktaşlar :)
MasseyFerguson 265 link=topic=62847.msg704213#msg704213 date=1361211343' Alıntı:
Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Arka çalışma lambalarının 2 sini kaça aldın acaba ?
Lambaların fiyatı ikisi 130lira

massey ferguson 277 gold link=topic=62847.msg705529#msg705529 date=1361371144' Alıntı:
volkan abi senin durudugında sag taraftaki yanmıyo
Sağ taraftakinin elektriğini bağlayamadık akşam oldu diye bıraktık, artık bidahaki hafta sonu tamamlıycam onuda. :)

Elinize sağlık güzel olmuş ustalık güzel de biri yanmıyor onuda halledin öyle görelim :D garantiyi deldireceksiniz tesisatı yakmayın ha noo*-*- aman nazar değmesin maşallah alk-*s

anayurtlu 3105d link=topic=62847.msg705539#msg705539 date=1361372684' Alıntı:
Sağ taraftakinin elektriğini bağlayamadık akşam oldu diye bıraktık, artık bidahaki hafta sonu tamamlıycam onuda. :)
güzel durmuş öne bişi yapılacakmı bizim peder beyinde yapacagı proje var ön ufak farları tamamen sökelim diyo olurmiyki