Hattat 285

Hattat 285 in hava komprösörüne takıp havalı civata sökme takma anahtarını kullanmak istiyorum acaba hava basıncı bu anahtarı calıstırmaya yetermi birde hattat 285 in hava komprösör tankı kac bar kac litreki

Onu bende sordum da.ufak tefek somun,cıvata larda iş görür.ama büyük bijon gibi.cok ağır sıkılmış cıvata somun larda iş görmez dediler.bilmiyorum aslında denemek lazım galiba 40 litre lik hava tankı az sayılmayacak basincida baya var

Anlamadıgım is gormez derken basıncmı yetersiz olur yoksa tankın kapasitesimi ha basınc yetersisse olabilir tankın kapasitesi yetersis olursa traktör calısır devamlı doldurur zaten biz anatörce calısacaz calıstıgımız zaman bir iki civata söküp takacagz evde traktörün zirai aletlerin paslanmıs civatalar özellikle

Anlamadıgım is gormez derken basıncmı yetersiz olur yoksa tankın kapasitesimi ha basınc yetersisse olabilir tankın kapasitesi yetersis olursa traktör calısır devamlı doldurur zaten biz anatörce calısacaz calıstıgımız zaman bir iki civata söküp takacagz evde traktörün zirai aletlerin paslanmıs civatalar özellikle

Traktörün devamlı çalışıp doldurması yetmez somun sıkma sökme aletinin tetiğine bastığın anda tankın çoğunu boşaltır bu yüzden yüksek hacimli bir tank gerek onuda traktörün üzerindeki kompresör ne kadar sürede doldurur bilmem. Zaten tank dolana kadar normal anahtarla bütün işlerini yaparsın.

Traktörün devamlı çalışıp doldurması yetmez somun sıkma sökme aletinin tetiğine bastığın anda tankın çoğunu boşaltır bu yüzden yüksek hacimli bir tank gerek onuda traktörün üzerindeki kompresör ne kadar sürede doldurur bilmem. Zaten tank dolana kadar normal anahtarla bütün işlerini yaparsın.
Haklısın denedim tetiğe bastığında tankı bosaltıyor

Elektirikli olanları nasılki saglam kullanıslı olsada onlarla bari idare etsek
Ben elektrikli olanı aldım çok iyi

10 yıllık römorkun hiç sökülmemiş bijonlarını söküyor

Tek sorun yavaş ayarı yok tetiğe dokundunmu spral gibi tam gaz dönüyor 13 lük somunları kestiriyor