hattat 7li dipkazan ve gündogumu

Ynt: hattat 7li dipkazan ve gündogumu

Paylaşım için teşekkürler. Elfreni ikaz lambası orada kırmızı olarak yanıyormuş galiba ama inşallah tarla bittikten sonra görmemişindir. Saban çeksen daha güzel olmazmıydı? yedililerle tarla kaba kalmayacakmı? oraya ne ekeceksiniz.?

maşallah guzel gıdıyor nede olsa hattat *098*- bendedevardı granaj derız bızde ona özcelık şimdi 9 lukısa bacakını yapyo 7lı fazlaiş kacırmıyo ayak fasoları daha yatık 240 s le surulu nadasta serı 1 lecekıyom bol bereketlı yıllar kompırler bı karış olduktan ıtıbaren ılacla acayıp havada cıgle mıkrop yagyo 7 sefer ılacladım hala bel kararması devam edıyor bı tek antrocolun normalı yavaşlattı :S

768 link=topic=43217.msg397012#msg397012 date=1304949966' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Elfreni ikaz lambası orada kırmızı olarak yanıyormuş galiba ama inşallah tarla bittikten sonra görmemişindir. Saban çeksen daha güzel olmazmıydı? yedililerle tarla kaba kalmayacakmı? oraya ne ekeceksiniz.?
el firenini hemen gördüm aşaya inmiştim el alışkanlıgı cekmişim freni patates ektik gübreleri karıştırmak için sürüyoruz 4.12 no ile sürmüştüm bizim burda dipkazan patlatma diyorlar bende öyle yazdım
herkeze teşekkür ederim

Abi Sen süper şarkılar dinliyorsun ya bundan önceki paylaşımlar da da en sevdiğim müzikler var süper paylşm tşkler ;) :)

Güzel paylaşım. El freni çekili olmasıda kötü olmuş. Bizim köyde bir arkadaş Valtra ' nın çekili unutup tarla sürmüştü. Tüm arkalardan yağ çıkmıştı. Sen çabuk fark etmişsin. Heralde vidyo çekmenin telaşıyla unutulmuş. Bende bazen Ares ' i otomatikte bırakıyorum. Kamerayı ayarlerken şanzımanı sıfırlıyor. Sonra basıyorum vites artmıyor. Sonradan elle artırmam gerekiyor...:D