hattat A90 mı Tümosan 90.80 mi sizce hangisi arkadaşlar ?

benim traktörüm tümosan 90.80 arkadaşımda da hattat var bana hertürlü bozar diyor hattat ama bende hattatı tarlada görmedğim için bir şey diyemiyorum sizce hangisi arkadaşlar

Ynt: hattat A90 mı Tümosan 90.80 mi sizce hangisi arkadaşlar ?

tümosan cok ceken birtraktör zevk meselesi güc istiyorsan tümosan ama biraz konfor olsun azda cekse onemlı degıl diyorsan hattat bizim var 9080 tümosan basta bıktıydım yakıttan simdi 750 saati geçince yakıt yarı yarıya dustu birde pıyasa motoru olmya basladı 55000 den assagı vermiyorlar 2. yi alacaktık ama cok pahalı geldi hattaın piyasa zayıf ama ucuz bulursak bizde alırız

nurulllah link=topic=55086.msg589219#msg589219 date=1336142786' Alıntı:
tümosan cok ceken birtraktör zevk meselesi güc istiyorsan tümosan ama biraz konfor olsun azda cekse onemlı degıl diyorsan hattat bizim var 9080 tümosan basta bıktıydım yakıttan simdi 750 saati geçince yakıt yarı yarıya dustu birde pıyasa motoru olmya basladı 55000 den assagı vermiyorlar 2. yi alacaktık ama cok pahalı geldi hattaın piyasa zayıf ama ucuz bulursak bizde alırız

HATTAT a paramı verılır yahu kapında 4 tane hattat olacağına bıtane tümosan olsun yeter perkins motor var dıyolar perkins iyi bi motor olsaydı mf bırakmazdı perkinsi

ikiside yerli ikiside güzel traktör, hesabıma hangisi uygun gelirse onu alırım.Benim için kriterler fiyat,yakıt, yedek parça uygun servis dayanıklı olması.

neden Tümosan ?
Güçlü traktör konfora gerek yok dersen ekonımik kullanımı hakkında yorum yapamam
neden hattat?
ford üniversal vb geçmişine bakınca güven vermiyor

ben tümosanı tercih ederdim ikisi arasında kalsam
ha şunuda söyleyim hattat almayı düşnürsen 2011 model sıfıra yakın 55 000 liraya vereceklşer
burda aldılar satacaklar haberin olsun
satma sebeplerinide sordum fiteslerin arası cok uzak diyor msl 1 inci vitesle nadas çok yavaş 2 nci vitesle motor çekemiyor çok hızlı vitesler uyumsuz birde yakıt fazla diyor artı el attığın eline gelecek gibi çok basit yaplmış diye satacaklar düşünürsen irtibata geç yardıcı olurum ...

ahmet kesikbaş link=topic=55086.msg591065#msg591065 date=1336469947' Alıntı:
ben tümosanı tercih ederdim ikisi arasında kalsam
ha şunuda söyleyim hattat almayı düşnürsen 2011 model sıfıra yakın 55 000 liraya vereceklşer
burda aldılar satacaklar haberin olsun
satma sebeplerinide sordum fiteslerin arası cok uzak diyor msl 1 inci vitesle nadas çok yavaş 2 nci vitesle motor çekemiyor çok hızlı vitesler uyumsuz birde yakıt fazla diyor artı el attığın eline gelecek gibi çok basit yaplmış diye satacaklar düşünürsen irtibata geç yardıcı olurum ...
:) abi alma dememeden ne güzelde alma dedin

geçenlerde servisin birin de motor yağıı değiştiriyorum serviste birde hattat vardı sağını solunu her tarafını sökmüşler traktör orda duruyor arara bi ustalar boş kaldıkca varıp toplamaya çalışıyorlardı benim yağ değiştiren usta etrafına bakın dı kimse yokken hafif bi sesle hatttı göstererek aman abi bunlardan uzak dur dedi sonra işine devam etti bende sizlere diyorum aman abi uzak durun erbakanın emaneti tümo hiç hatta tercih edilirmiii... ??*-s ??*-s