Hattat H Serisi(Bahçe Tipi)

[size=18pt]Hattat H Serisi(Bahçe Tipi)![/size]
2654.jpg

: Hattat H Serisi(Bahçe Tipi)

ben o sarı a95 in sahibiyim bakın kabine gelince kabin yeşil ve sarı a serisinde aynı a 85 ile dt 85 aynı demi egerki motordan anlıyosan bilirsin bunu tarlada a85 e 5li 12 inç takıyoz nhtd85 e 4 lü takıyoz ve aynı gidiyo motorlar ve ikisinede 4lü takınca valtra a85 nhtd85 in kuyruna basıyo ben valtra a95 ile hem tarlada nh tl100 ve td 95 in kuyruna basıyom aynı pullukla yani 5 li ile onlardada 5 li olmak şartıyla hemde takınca ikisinide köpek sürükler gigi sürüklüo ve yeminle söylüom td 95 birgünde nadasta 17 litre fazla yakıtı valtra a95 ten hersey esit olmak sartıyla siz düsünün artık

Ynt: Hattat H Serisi(Bahçe Tipi)

yok be
ağır abi link=topic=1905.msg17922#msg17922 date=1205962506' Alıntı:
bahce serısınde egzos alt tarafta olması gerkmıyormu be
yok bea bahçe serisi deil bnde 45 liği var bide erkunt meyveci 60 lık var yana yana bi çekiom ikisini hattat devgibi

Ynt: Hattat H Serisi(Bahçe Tipi)

MERHABA BEN KONYA AKŞEHİRDEN ENES BEN KONYA AKŞEHİR VALTRA-HATTAT VE FERRARİ TRAKTÖRLERİ BÖLGE BAYİİSİYİM HATTAT KABİNLİ TRAKTÖRLERİMİZ SATIŞİA SUNULMUŞTUR BİLGİ VE FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN CEP:0505-315-97-38 ADRES:İSTASYON CADDESİ ÜNKAY SİTELERİ ALTI ALİ BABA EKMEK FIRINI KARŞISIN EYMEN OTOMATİV AKŞEHİR/KONYA-NOT: TRAKTÖRLERİMİZİN TAMAMINA KREDİ İMKANI 60 AYA VARAN VADELERLE