hayallerim :)

Ynt: hayallerim :)

sağlık huzur mutluluk iş rastlığı. kısacası 110 yaşındayken torunlarımın tarlalarımı sürmelerini.elimdeki 26 tane fendt i iş bitiminde güzelce yıkamalarını. çiftliğimdeki hayvanlara bakmalarını. onlara bıraktığım holdingi yönetmelerini. babalarınıda altınlarımı sayarken görmek istiyorum :D

Ynt: hayallerim :)

köylü nikli üyemiz buna benzer konu açmıştı ordada aynı şeyleri yazmıştım gene yazıyorum.....1.) sarışın esmer ve zenci üç kadınla lüks bir otelin kıral dairesinde bir gece geçirmek(Sakın sapık mapık demeyin her erkeğin hayalidir) tabii kıral dairsinde 3 kadınla birlikte olup sabahı görebilirmiyim o ayrı bi konu neyse 2.) bir tesis veya büyük bir işletme kurmak (gübre üretim tesisi süt sığırı işletmesi vb..) 3.) insanlığın kaderini değiştirecek bi buluş yapmak için calışmak arge yapmak ve allah izin verirse isterse böyle bi buluş yapmak (mazottsuz benzinsiz su hava gibi şeyle çalışan araç ,tarlaya atılınca toprağı ıslah eden kaliteli ve bol verim yapan ucuz bi gübre toprak düzenleyici,) 4.)filmi çekilecek bir senaryo yada hikaye yazmakkk.(hayat ve futbol, reset word, mırımar..bu ) bu dört şeyi gerçekleştirdikten sonra huzur için de ölebilirim..