Hayrabolu Üzeyir gürel traktör servisi pişmanlıktır

Öncelikle herkese merhaba,
Geçtiğimiz şubat ayı içerisinde Hayrabolu da bulunan yetkili bir servise (aynı zamanda özel servisligide var tabi ) traktörümu bıraktım ve traktörün yatak sardigini rektefiye olması gerektiğini söylediler herşeyiyle kabul ettik ve 20 gün süren zamandan sonra traktörümu teslim aldım fakat aldığım gün egzoz dan duman atıyordu söyledim ama pistonlarda hiç kurum yok biraz kurum olsun dumanı keser dediler kabul ettik Ve eve getirdik daha 1 hafta olmadan krank kecesinden inanılmaz bir şekilde yağ kaçırmaya başladı Yaklasik 200 saat çalışmadan sonra ise motorda tekrar üfleme meydana Geldi ve şuanda kullanılmaz bir halde ustaya durumu anlattık ama kabul etmedi ve etmediği gibi çeşitli bahaneler bulup bizi suçlamaya kalkti dükkanından bizi kovdu 17000 TL para ödedim ama ben sana motor falan yapmadım dedi Hayrabolu Üzeyir gürel traktör servisi pişmanlıktır arkadaşlar dikkat edelim .

Çok geçmiş olsun arkadaşım sanayiye gidildiği zaman mümkün mertebe yapilacak iş ve işlemleri en yakından takip etmeye çalışın çünkü bu gibi durumlar sürekli ve daima oluyor olack.hepmizin basından geçiyor ama büyük ama küçük.
Buradan tüm çiftçi arkadaşlara özellikle sesleniyorum traktörlerinin bakımlarını yaptiriken başında dursunlar.
Traktor baskı degismlerinde grank mili keçesii ve prizdirek mili keçelerini kontrol ettirsinler çunku sökme esnasında traktoru ikiye bolerken sorun yok fakat birleştirme esnasında keçelere zarageliyor.bunlar çok önemli .sonra usta diyorki bende sorun yok.ayrica sanayiye gittiğinizde hiç alakası olmayan bir parçanın değiştirilmesi gerektiği durumlarda ustaya iyice sorun Böyle bir problem yoktu deyin.çunku ustalar parçacılar ile anlaşmalı çalışıyorlar sizi yönlendirdikleri parçacı ile anlaşıyorlar ve ornegin parçacı daha önce stoğuna fazladan mesela gösterge teli çekmiş elinde de bir sürü var e kime satacak bunu tabiki bizim gibi masum çiftçilere yani sonra usta diyorki ya traktörün gösterge teli sokerken koptu onuda degistirdim aslinda alakasi yok parcacinin stogunu eritiyor.bu gibi durumlari takip edin cikan ve degisen parcalari gorun ögrenmeye calisin sanayide mümkünse aracınızın başında durun .saygı ve selamlar.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. Hata bizdedir diyen bir servise bu güne kadar rastlamış olan varmıdır bilinmez ama bu tür mağduriyet yaşamış arkadaşlara sık sık rastlamak ne yazık ki mümkün olabiliyor. Hiçbir doktorun hastam benim hatamdan dolayı öldü diyemediği gibi.

Çok geçmiş olsun arkadaşım sanayiye gidildiği zaman mümkün mertebe yapilacak iş ve işlemleri en yakından takip etmeye çalışın çünkü bu gibi durumlar sürekli ve daima oluyor olack.hepmizin basından geçiyor ama büyük ama küçük.
Buradan tüm çiftçi arkadaşlara özellikle sesleniyorum traktörlerinin bakımlarını yaptiriken başında dursunlar.
Traktor baskı degismlerinde grank mili keçesii ve prizdirek mili keçelerini kontrol ettirsinler çunku sökme esnasında traktoru ikiye bolerken sorun yok fakat birleştirme esnasında keçelere zarageliyor.bunlar çok önemli .sonra usta diyorki bende sorun yok.ayrica sanayiye gittiğinizde hiç alakası olmayan bir parçanın değiştirilmesi gerektiği durumlarda ustaya iyice sorun Böyle bir problem yoktu deyin.çunku ustalar parçacılar ile anlaşmalı çalışıyorlar sizi yönlendirdikleri parçacı ile anlaşıyorlar ve ornegin parçacı daha önce stoğuna fazladan mesela gösterge teli çekmiş elinde de bir sürü var e kime satacak bunu tabiki bizim gibi masum çiftçilere yani sonra usta diyorki ya traktörün gösterge teli sokerken koptu onuda degistirdim aslinda alakasi yok parcacinin stogunu eritiyor.bu gibi durumlari takip edin cikan ve degisen parcalari gorun ögrenmeye calisin sanayide mümkünse aracınızın başında durun .saygı ve selamlar.

Teşekkür ederim sağolun malesef dediğiniz gibi şu zamanda işinin ehli bir usta bulmak zor işinin arkasında duran usta bulmak daha zor içlerinde çok iyilieri illaki var ama onlara denk gelmek gerekli. Başımızdan böyle bir olay geçti artık daha temkinli oluruz muhtemelen kısa işlerde başında her zaman duruyoruz ama iş uzun olunca pek ilgilenemedik ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederim

Geçmiş olsun. Hata bizdedir diyen bir servise bu güne kadar rastlamış olan varmıdır bilinmez ama bu tür mağduriyet yaşamış arkadaşlara sık sık rastlamak ne yazık ki mümkün olabiliyor. Hiçbir doktorun hastam benim hatamdan dolayı öldü diyemediği gibi.
Sağolun malesef öyle işinin hakkını verememek yada aldığı paranın hakkını verememek diye tabir edicez artık herşeyden önemlisi tam sezon işlerin başladığı zaman olması ayrı bı can sıkıcı olay oldu bizim için dikkat etmek gerekli.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Gecen yıl baskı değişırken el firen teli sökülmüş yerine takılmış ama ayar yapılmamis tarlada dereye uctu traktor az daha hem ben hemde babam eziliyorduk
Allah'tan kimseye bişe olmadı traktorda zarar görmedi servisi aradim böyle oldu diye sen neden kotrol etmedin diye beni suçladı köy içinde olsa hayatımız biterdi