hibe destekli traktör alımı

Ynt: hibe destekli traktör alımı

doganaytekin link=topic=70231.msg802039#msg802039 date=1385741493' Alıntı:
selamünaleyküm hibe destekli traktör almaya karar verdim öncelikle traktörleri fiyatlarını araştırdım kafama yatan erkunt servet 80,4 lükler oldu araştırdım site ilanlarında en pahalısına 71,000,00 tl istiyolar traktörün durumunu inceledim bu sitede ekonomik olduğunu yazmışlar kalktım Aksaray erkunt bayine gittim oraya oturtmuşlar havalı bir genç şartları konuşup fiyatı sorduğumda 95.000,00 tl çekmesinmı artı birde eski traktörünüzü almayız geri kalanı peşin alırız demesinmi dedim kardeş öncelikle sizin 95 bin çektiğiniz traktör internet sitelerinde 71 bin tl arasında tam 24 bin lira oynuyo artı benin 20 bin değerindeki traktörümüde almazsanız fark oluyo 44 bin tl sizinle anlaşmamızın imkanı yok dedim anlıycanız hibe bize değil bayilere sanırım siz ne diyosunuz yoksa bizim aksaray bayiimi doymuşda uçuyo.

Bende arastirdim nevsehir bayisine gittim.. ayni seklde. 83 bin cektiler... ama. Tanidik sayesinde erkunt alacagmz icin .76 bine anlastik gibi ... traktor vermycem ben ... serviste bizim koylu.. erkunt u secmem sebebimz bayi ve servise sozumuz gecer. O yuzden tercihimz erkunt.. cunku koyde ilk olacqk makinayida cok tanimioruz... performansini gormedik... benm aklmda bide case maxpro 75 vardi... da hayrlisi bakalim ... demek istedgim aksaray bayisinde .. biseyler oluor kardesim

BABACANNN link=topic=70231.msg803100#msg803100 date=1385876837' Alıntı:
Bende arastirdim nevsehir bayisine gittim.. ayni seklde. 83 bin cektiler... ama. Tanidik sayesinde erkunt alacagmz icin .76 bine anlastik gibi ... traktor vermycem ben ... serviste bizim koylu.. erkunt u secmem sebebimz bayi ve servise sozumuz gecer. O yuzden tercihimz erkunt.. cunku koyde ilk olacqk makinayida cok tanimioruz... performansini gormedik... benm aklmda bide case maxpro 75 vardi... da hayrlisi bakalim ... demek istedgim aksaray bayisinde .. biseyler oluor kardesim
Sevgili Yasin traktörü tkdk dan destekli mi alacaksın? Eğer öyleyse gel senin altınada bi 5410 çekelim. :D anlş-*s

bereket tv nin bi yararı olur mu Bilmem ama fatih portakal eğer halen Devam ediyorsa sabahları olduğu gibi halktan gelen mesajları okuyorsa ona yazmak lazım kalabalık olursak ve devamlı Mesaj atarsak sesimizi oradan duyurabiliriz Bence

berat.yzn link=topic=70231.msg803202#msg803202 date=1385895603' Alıntı:
bereket tv nin bi yararı olur mu Bilmem ama fatih portakal eğer halen Devam ediyorsa sabahları olduğu gibi halktan gelen mesajları okuyorsa ona yazmak lazım kalabalık olursak ve devamlı Mesaj atarsak sesimizi oradan duyurabiliriz Bence
Sesini duyurmak onemli degil... karsidaki isini geleni duyyosa eger.. ki siyasetcilerde o karakterde arkadasim...

DemirdöğeN link=topic=70231.msg802809#msg802809 date=1385836286' Alıntı:
onuda bayiye söyledim o ilanları veren kişi adana erkunt bayisiymiş bayilik elinden alınınca piyasayı bulandırmak için o ilanları vermiş dedi
tamamda bunlarda hiç allah korkusu yokmu 58 bine fabrikadan alıyorda neden 80 - 90 bin çekiyo deveden deve kazanılmazki be kardeşim kız-*sw noo*-*-

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=70231.msg803116#msg803116 date=1385885244' Alıntı:
Sevgili Yasin traktörü tkdk dan destekli mi alacaksın? Eğer öyleyse gel senin altınada bi 5410 çekelim. :D anlş-*s
ha kardeş ben o fiyata erkunt alacağıma massey 5410 alırım deyince bana 4 marka saydı onların dışındakiler hibe kapsamına girmez ded massey alamazsın dedi aslı varmı

berat.yzn link=topic=70231.msg803228#msg803228 date=1385900382' Alıntı:
kesinlikle haklısın aslında biz Ne desek Ne yapsak boş gıbi ama birileri birşeyler yapmazsa Bunlar bitirecek Küçük işletmeleri durum hiç iyiye Gitmiyo abi
Haklisin allah sonumuzu hayir etsin kardesm
Birqk fath portakali bereket tv de bile hayvan pazqri programnda kime mikrofn cewrse dert yanio ama durum degsmedi mal ayaklar altnda tosun var 20 kadar kurban isi yapioruz her gecen sene isimz birazdaha zorlasio artik millet bile bile dana alir oldu diebilrm

BABACANNN link=topic=70231.msg803240#msg803240 date=1385903421' Alıntı:
Haklisin allah sonumuzu hayir etsin kardesm
Birqk fath portakali bereket tv de bile hayvan pazqri programnda kime mikrofn cewrse dert yanio ama durum degsmedi mal ayaklar altnda tosun var 20 kadar kurban isi yapioruz her gecen sene isimz birazdaha zorlasio artik millet bile bile dana alir oldu diebilrm
Amin abi Inşallah hayırlı olur sonumuz yeni nesil olarak Ne kadar köyden çıkıyor olsakda bi yarımız Hep köyde ana köyde baba köyde kafa orada Ne desekDe Inşallah iyi olur

berat.yzn link=topic=70231.msg803241#msg803241 date=1385903846' Alıntı:
Amin abi Inşallah hayırlı olur sonumuz yeni nesil olarak Ne kadar köyden çıkıyor olsakda bi yarımız Hep köyde ana köyde baba köyde kafa orada Ne desekDe Inşallah iyi olur
Cok dogru . Nerde olsakta bi yanimiz . Koyumuzde. Kalio hep... hayrlisi bakalm

BABACANNN link=topic=70231.msg803441#msg803441 date=1385926216' Alıntı:
Ishak abi en iyisi senin mf yi bana ver .. sen fendt al ... herkes bi adim ustune ciksin sonra sen case quadtrack al ben senin fendti .. olmaz mi :) :)
Sevgili Yasin senin bu söylediklerin kesinlikle olmaz noo*-*- . Çünkü bir iki yıl dişimizi sıkalım.Sonra beraber fendt in 936 lığını alalım. alk-*s alk-*s*098*-