Hidrolik orta kol

Herkese iyi günler diliyorum. Orta kolda mekanik olan mı daha iyidir hidrolik olan mı (Performans açısından) sert toprakta hidrolik orta kol çekişi ve iletimi değiştirir mi(Sönümler mi)

Herkese iyi günler diliyorum. Orta kolda mekanik olan mı daha iyidir hidrolik olan mı (Performans açısından) sert toprakta hidrolik orta kol çekişi ve iletimi değiştirir mi(Sönümler mi)
Benim görüşüm fark olmaz hatta hidrolik kol ağır olduğu için daha iyi çeker 😂😂
Tarlada da büyük kolaylık

abi hidrolik ile mekanik arasında dağlar kadar fark var. hidrolik çok avantajlı. bende yeni adlım 7.5 ton kaldırma kapasitesi var çok güzel.

Hidrolik orta kol almayı düşündüm kaynaklı kaynaksız uzun kısa modelleri varmış galiba. 3085 Phantom modeline kullanan var mı tavsiye edecek birisi

Abi ara internetten hidrotelli yi kapıya gönderiyorlar. Kaynaksız 7.5 ton olayı mevcut. Ben yeni aldım büyük rahatlık
Rahatlığı çok iyi pulluğu ayarlamak için in bin ve ana yolda gidip geliyoruz trafik için riskli oluyo hidrolik kol çok kullanışlı oluyor. Hidrotellinin fiyatları nasıl uzun kısa modelleri oluyormuş galiba çok fark oluyor mu

Rahatlığı çok iyi pulluğu ayarlamak için in bin ve ana yolda gidip geliyoruz trafik için riskli oluyo hidrolik kol çok kullanışlı oluyor. Hidrotellinin fiyatları nasıl uzun kısa modelleri oluyormuş galiba çok fark oluyor mu
5 cm gibi farklarda fiyat aynı ben case jx65c ye 60 cm aldım. Sen de servise felan sor ya da mekanik kolunu tam kapat deliklerin arasını ölç. Fiyat olarak makul havale ile 600 e aldım

Tt65 için 60 cm almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yağ kaçağının olduğunu söyledi. Önerebileceğiniz marka model var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Tt65 için 60 cm almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yağ kaçağının olduğunu söyledi. Önerebileceğiniz marka model var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Ben direk hidrotelli aldım 3 yıl oldu sorunsuz çalışıyor yağ kaçağı ve hortum patlaması yaşamadım. Yalnız sipariş verirken traktör tarafı kol bağlantı yeri ince pimliyse ona göre al.

5 cm gibi farklarda fiyat aynı ben case jx65c ye 60 cm aldım. Sen de servise felan sor ya da mekanik kolunu tam kapat deliklerin arasını ölç. Fiyat olarak makul havale ile 600 e aldım
Bende 60 cm aldım taş topladığım kısa kepçe var onda çok işe yarıyor. Birde pulluk batmadığı zaman kısaltıyorum ön kulak batınca geri uzatıp devam

Abi ara internetten hidrotelli yi kapıya gönderiyorlar. Kaynaksız 7.5 ton olayı mevcut. Ben yeni aldım büyük rahatlık

Bende aldım kullanıyorum menunum 7.5 kaldırma kapasitesi sadece -5 gibi havada bir kere zor topladı birdahada yapmadı donmuş yağ

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt