Hidrolik orta kol

Abi ara internetten hidrotelli yi kapıya gönderiyorlar. Kaynaksız 7.5 ton olayı mevcut. Ben yeni aldım büyük rahatlık

Rahatlığı çok iyi pulluğu ayarlamak için in bin ve ana yolda gidip geliyoruz trafik için riskli oluyo hidrolik kol çok kullanışlı oluyor. Hidrotellinin fiyatları nasıl uzun kısa modelleri oluyormuş galiba çok fark oluyor mu

Rahatlığı çok iyi pulluğu ayarlamak için in bin ve ana yolda gidip geliyoruz trafik için riskli oluyo hidrolik kol çok kullanışlı oluyor. Hidrotellinin fiyatları nasıl uzun kısa modelleri oluyormuş galiba çok fark oluyor mu
5 cm gibi farklarda fiyat aynı ben case jx65c ye 60 cm aldım. Sen de servise felan sor ya da mekanik kolunu tam kapat deliklerin arasını ölç. Fiyat olarak makul havale ile 600 e aldım

Tt65 için 60 cm almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yağ kaçağının olduğunu söyledi. Önerebileceğiniz marka model var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Ben direk hidrotelli aldım 3 yıl oldu sorunsuz çalışıyor yağ kaçağı ve hortum patlaması yaşamadım. Yalnız sipariş verirken traktör tarafı kol bağlantı yeri ince pimliyse ona göre al.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

5 cm gibi farklarda fiyat aynı ben case jx65c ye 60 cm aldım. Sen de servise felan sor ya da mekanik kolunu tam kapat deliklerin arasını ölç. Fiyat olarak makul havale ile 600 e aldım
Bende 60 cm aldım taş topladığım kısa kepçe var onda çok işe yarıyor. Birde pulluk batmadığı zaman kısaltıyorum ön kulak batınca geri uzatıp devam