HİSARLAR (TÜRK TRAKTÖR) ROTOVATÖR (230)

rotovatör deyince arkadaşlar bir numara gaspardodur.ikinci hisarlar gelir. arkadaşın alet de baya bir güzel iş yapar. ama ben gaspardo kullanıcısıyım ve etrafımda rotovatör kullanan pek cok kişi var. en az sorunlu makine gaspardodur. tabi fiyatı ona göre pahalı. ikinciside keşke dik bıcaklı alsaydın derim.yan bıcaklı olanı camurda çalışmaz. daha fazla kesek bırakır. dik bıcaklı camurda çalışır ve kesekleri daha küçük yapar. toprakta tabaka oluşturmaz.yan bıcaklı sürekli altta toprağa vurduğu için tabaka yapıyor. arkadaşlar bu rotavatörleri sürülmemiş tarlaya sokmayın derim. makinaları yıpratıyor cabuk arıza veriyor. beygirinize göre rotavatör seçimi yapın.düşük beygirli motorlar bu aletleri kaldırmaz. hayırlı olsun güle güle kullanın.

Kuru anız patlatmasından sonra kullanmayı düşünüyoruz fazla bir marka araştırması yapmadık açıkcası güz ekimlerinin vazgeçilmezi oldu şuan

Cevap: Ynt: HİSARLAR (TÜRK TRAKTÖR) ROTOVATÖR (230)

aynamartuyla alaboranın hiç alakası olmaz steyr şanzıman defransyel kırmayı çok sever 3 30 tesbih gibi cizmişler şanzumanı ayna martuyu eğerki agır pulluk 4 gibi bi pulluk kullandıysan önceden ondan kırmıştır kullandım steyr 10 yıl falan 3 sefer şanzuman dagıttı .

Cevap: Ynt: HİSARLAR (TÜRK TRAKTÖR) ROTOVATÖR (230)

Abi akıl vermek gibi olmasın ama keşke dızgara alsaydın bu rotovator traktörün ömründen ömür yiyor bendede var 48 bıçaklı steyr 8073ün aynamart dişlisini kırdı şimdi erkunt aldım erkuntta banamısın demiyor ama yinede satıp dızgara alacam

aynamartuyla alaboranın hiç alakası olmaz steyr şanzıman defransyel kırmayı çok sever 3 30 tesbih gibi cizmişler şanzumanı ayna martuyu eğerki agır pulluk 4 gibi bi pulluk kullandıysan önceden ondan kırmıştır kullandım steyr 10 yıl falan 3 sefer şanzuman dagıttı .

Hisarlar iyi makina bende 160 sera için olani var bunlarin devri yüksek 1.60 hisarlar tt55 te ideal calistiryor diger markalarda yuksan turkay 180 lik taktigim oluyor ben tek seferde yaptigim yeri bunlarla 2 kere gecmek gerekiyor hisarlar normale gore agir benimki pistonlu 460 kg yuksan 180 pistonlu ayni kiloda veya daha hafif olmasi lazim.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.