İlk bakışta landini 5h serisi sandım

99603f215bcae7f0a841a0db4941793c.jpg

MCCORMİK miş meğersem
816f218d9f2aebb94712fbbc336ae4ab.jpg

Buda landini 5h serisi

Güzel paylaşım MC nin kabin dah güzel duruyor. Bu hangi seri acaba?

Powemondial serisi 5H serisinin önceki versiyonu mu oluyo?
Yok Talha powermondial bi üst segment bi traktör powermondial şu an 6 serisi diye üretiliyor da bildiğim kadarıyla Türkiye'ye daha gelmedi 5h serisi powerfarm sersinin biraz daha gelişmiş elektronik hali gerçi boyutları çapı falan farklı da yinede ona benziyor yani mekanik sevene mekanik elektronik sevene elektronik...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: POYRAZLI TALHA
Yok Talha powermondial bi üst segment bi traktör powermondial şu an 6 serisi diye üretiliyor da bildiğim kadarıyla Türkiye'ye daha gelmedi 5h serisi powerfarm sersinin biraz daha gelişmiş elektronik hali gerçi boyutları çapı falan farklı da yinede ona benziyor yani mekanik sevene mekanik elektronik sevene elektronik...

Sahibinden.comda 2011 model Powermondial 115 var tip olarak 5.115H ye benzettim ama hoşuma gitti güzele benziyor.

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Sahibinden.comda 2011 model Powermondial 115 var tip olarak 5.115H ye benzettim ama hoşuma gitti güzele benziyor.
Kaput tasarımı aynı 5h la ama dediğim gibi üst segment bi traktör 5h dan şu an 6 serisi olarak üretiliyor türkiye ne zaman gelir bilmiyorum şu an için powermondial li almak mantıklı değil onlar Landini eski dispirötöru Karacabay tarafindan türkiye geldi yani şu an belki parça sıkıntısı olabilir diye düşünüyorum...

• Beğen
Tepkiler: POYRAZLI TALHA