İnternetten Avuç Taşlama Makinası Alımı

Vala usta biz attlasın matkabını kulandık zorlamaya gelmiyor hemen yanıyor attlasla bleck decker arasında fiyat olarak çok bi fark yoktur zaten[/QUOTE]Atlas marka matkap aldım 1 defa bile kullanmadan yandı ilk kullanımda bidaha atlam marka bisé almam okadar adi bi ürün ömrümde görmedim

Vala usta biz attlasın matkabını kulandık zorlamaya gelmiyor hemen yanıyor attlasla bleck decker arasında fiyat olarak çok bi fark yoktur zaten
Atlas marka matkap aldım 1 defa bile kullanmadan yandı ilk kullanımda bidaha atlam marka bisé almam okadar adi bi ürün ömrümde görmedim[/QUOTE]Arkadaşım aldı atlas marka matkap, avuç taşlama ve dekupaj Dı sanırım set şeklinde fiyatı çok uygundu ama daha yeni aldı matkap yanmış, avuç taşlamanın taşı sökmek için arkadaki pimi düşmüş çok zor söktük işe yaramıyor dekupajı zaten kullanmadı [emoji16] aman uzak durun. Bende soma marka matkap almıştım daha birkaç defa kullandım demir boru delerken zorlanmadığı halde duman çıktı baktırdım yanmış. Sonra catpower aldım matkabı zorlasam da bişey olmuyor fakat mandren dandik zorlanınca kaçırıyor

Vala usta biz attlasın matkabını kulandık zorlamaya gelmiyor hemen yanıyor attlasla bleck decker arasında fiyat olarak çok bi fark yoktur zaten
[/QUOTE]
bizdede atlas matkap var ondan istiyor galiba ama ayda yılda 1 kullanıyor.