İrtem Alpha Gübre Makinası

02.02.2013
216
102

Arkadaşlar irtem firması yeni Gübre makinası çıkarmış. İrtem Alpha diye geçiyor.
Geçen gün bayi ile konuştum. 1 tonluk gübreye 12.000 TL dedi.
Arkadaşlar bu irtem alpha gübresi alınabilir mi ? Fiyatı nasıl?
Sadece kuru tarım yapıyoruz. Buğday ve ayçiçek. O yüzden titreşimli Gübre makinasına gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaşlar aşağıdaki linkte gübrenin videosu var.

Arkadaşlar irtem firması yeni Gübre makinası çıkarmış. İrtem Alpha diye geçiyor.
Geçen gün bayi ile konuştum. 1 tonluk gübreye 12.000 TL dedi.
Arkadaşlar bu irtem alpha gübresi alınabilir mi ? Fiyatı nasıl?
Sadece kuru tarım yapıyoruz. Buğday ve ayçiçek. O yüzden titreşimli Gübre makinasına gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaşlar aşağıdaki linkte gübrenin videosu var.

Bana göre yanlış düşünüyorsun imkanın varsa titreşimli makina al. Tarım tarımdır. Kuruda olsa suluda olsa hakkını vericeksin.

Makine kesinlikle çok güzel çevremde bu yıl 6 7 adet alındı o avrupa makinelerin iyi yönleri var üzerinde kaliteli bir makine ilk fırsattada bende alacağım fakat 1000 lik makineyi daha 1 yıl önce aldım

hayırlı olsun, ilerleyen zamanlarda tecrübelerini bizimle paylaşırsan sevinirim.
bizde 15-20 yıllık güngör var ayar sıkıntı, her gübre atışında ayar istiyor bir tarafı
az bir tarafı çok atıyor, inşallah değiştiririz.

Arkadaşım İrtem alphayı kullandık biz çok beğendik şeker gübresini çok dengeli attı ve klasik üreyide çok dengeli attı