Jd 5105 M kullanıcıları bir bakabilirler mi acaba :)

Arkadaşlar abilerim merhabalar bugün iki adet traktör pazarlığı yaptım ilki Deutzh Agroplus 410 DT GS 85 hp 4 silindir traktör en full olan modeli 170 bin tl istediler zamsız fiyatmış bu tabi işin tuhafı şu fiyatı o değilden sormak için başka bi şehirden bir bayi ile görüştüm 150 bin tlye bıraktı tabi bu fiyatta takasta var ve traktörümü kendim satarsam fiyata biraz daha vurabileceğini söyledi çok sinir oldum açıkcası bide yıllardır Sdf kullanıcısıyım daha şu an halihazırda Virtus 120 j sahibiyim ve iki bayi arasında 20 bin tl oynaması çok abes geldi ve kazıklanmaya çalıştığım hissiyatına kapıldım tabi bu hızla arkadaşımın aldığı 5105 M teslim almaya gittik oda illa gel 105M al boşver diye beni ikna etti 5105 M içinde pazarlık yaptım 6165 Tümosan verip üste 140 bin tl vericem tabi azda olsa biraz daha kırabilirim bu fiyatı son pazarlıkta 5105 m kullanıcıları abilerimin görüşleri benim için önemli sizlerinde yardımıyla bu 105 i bitireyim diyorum sizler be diyorsunuz :))

Şimdiden hepinize çok teşekkürler :)

Geçen yıl 12 adet traktörü olan bir arkadaşımın tespitidir 2016 da 2 adet ara işler için yeni traktör alacakmış ve jd 105 m 135 000 tl den 2 adet 260000 tl pahalı diye gittim 90 ar bin tlden 180 bine 2adet nh 110 lluk aldım yani aynı paraya neredeyse 260 000 ne nh den 3 tane almam mümkündü fakat şimdiki aklım olsa jd den başkasına sokulmazdım hem nh ler çok arıza verdi ve uğraştırdı hemde 2.el değeri çok kötü benim nh ler satsam ikisi 150 yapar jd nin teki 150 yapıyor diyor ve çok pişman olduğunu ekliyor

Hangi seriyi kullaniyorsunuz yakiti falan nasil ?

5055E john deere kullanıyorum john deere sayılmaz pek hindistan malı ancak ben beğeniyorum john deereleri 5720 kullandım çok kısa süre traktör olarak çok sağlamlar. sağlamlığa da önem veriyorlar. alta bütün tek parça şasi falan atıyorlar.

En önemlisi ihtiyaca göre traktör yapıyorlar. 10dan fazla şansıman çeşitleri var. istediğiniz özellikleri ekleyebiliyorsunuz. Yakıt konusunda birazcık fazla yakıyor. New Holland TL 100 e kıyasla ...

• Beğen
Tepkiler: MuhammedEmin
John deere'in 5M serileri 4-5 çeşitliymiş.
Her bölgede farklı bir şekilde görücüye çıkıyor.
Mesela görüntüdeki ürün, Almanya da satılan 5M olması lazım. Tavşan ve kaplumbağa düğmelerinin biraz daha üstünde el debriyajı düğmeside mevcut. Bu sayede ana vitesler arasında debriyajsız bir geçiş söz konusu oluyor.

Screenshot_20171230-225837.png