JD 9630 T

Ynt: JD 9630 T

mükemmel, devasa vede ilk bakışta ilgiyi üzerine çekebilecek bir traktör bir hayli ilgi olurdu ilk akıllarına gelende buna büyük arazi gerek olurdu herhalde güzel resim emeğine sağlık

ÜÇPIN@RLI KORAY link=topic=4162.msg42806#msg42806 date=1212436820' Alıntı:
arkadaşlar çok merak ediyorum bu motoru türkiyeye getirseler bu kadar ilgi olurmuydu yoksa dahamı fazlası yorumlarınızı bekliyorum.
bence olurdu şundakı asalete bak bı hele içi nasıldır kım bılır banyo wc oturma odası zuhahahahah

güzel resim koca tosun :D
merak etme bu traktör türkiye ye gelirse bundan başkasına bakan olmaz :D
çooooooooooook büyük makina yaw kim bilir ön ağırlıkları ekleyince nasiiiiiiiiil olur ?

POYRAZLI SALİH link=topic=4162.msg47421#msg47421 date=1213201888' Alıntı:
güzel resim koca tosun :D
merak etme bu traktör türkiye ye gelirse bundan başkasına bakan olmaz :D
çooooooooooook büyük makina yaw kim bilir ön ağırlıkları ekleyince nasiiiiiiiiil olur ?
öne ağırlıklar gereğinden fazla takılırsa , traktörün arka sının kalkmaya meyilli olduğu gözlenebilir ..iki palet sistemi bazen denge problemleri yaratabilir diye düşünüyorum.. case QUADTRAC denge sistemini incelemekte yarar var diye düşünüyorum ..sadece kendi düşüncemi belirttim ...saygılar..

atilla link=topic=4162.msg47445#msg47445 date=1213204793' Alıntı:
öne ağırlıklar gereğinden fazla takılırsa , traktörün arka sının kalkmaya meyilli olduğu gözlenebilir ..iki palet sistemi bazen denge problemleri yaratabilir diye düşünüyorum.. case QUADTRAC denge sistemini incelemekte yarar var diye düşünüyorum ..sadece kendi düşüncemi belirttim ...saygılar..

genelde bunların önünde ek ağırlık war ama şuda war bazılarında ön hidrolik ve pto war bunlarda dengeyi nasıl sağlıyorlar erak ediyorum
bu traktör bende olsa 3 günde 1 burnunun üzerine çakılır :D
ani fren yaptığında büyük bi ihtimal burnunun üzerine çakılabilir
birde bu traktör dönüşleri tek frenle sağlıyor
-tek frene bastığında 2 tekerin gücüne tek tekere biner difransiyel sayesinde lastik hızı 2 katına çıkar bu esnada savrulma meydana gelebilir bunu nasıl önlüyorlar ???

STX QUADTRAC türünün tek örneği mükemmel bi makina bunu inkar eden warmı ???

güzel paylaşım eline sağlık:)
bakmak açısından türkiyede daha ilgi görür ama alıcı bakımından çok zor alım gücü olan kaç kiş war ki böyle bir makinayı:D