John deere Türkiye traktör fabrikası

IMG_1647.JPG fabrikadan çekilmiş görüntüler var

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
ben renoyle audinin aynı kalitede olduğunu düşünmüyorum
Class ile fent de ayni kalitede olmayabilir.
Önemli olan ülkemizde üretilmesi,yerli mali milliyetcilik,bir yerden başlanması lazim.Katma değer yaratilmasi hepimiz için.Biz malimiza kötü dememeliyiz.Amacım polomik yaratmak değil.Olumsuz düşünmemek lazim.Kendi kalemize gol atmak gibi Türk işçisinin de yavaş yavaş payı olmasi iyidir.Ağam [emoji2]

John Deere ve Türkiye için Hayırlı olsun. John Deere firması 1837'den bu yana hiç bir firma ile ortaklık kurmamış tek başına üretim yapan en eski Tarım Makinalar üreten bir Firmadır. Dünyanın bir çok ülkesinde üretim yapmaktadır, Türkiye John Deere için önemli bir pazar, çiftçimize daha iyi şekilde hizmet verebilmek için Montaj Fabrikasını kurmuştur. Traktör satış adetlerinde,yedek parça ve traktör fiyatlarında olumlu yönde etkisi olacaktır.

John Deere Kaliteyi Bilenlere...

FB_IMG_1552406935413.jpg
FB_IMG_1552406895025.jpg
FB_IMG_1552406904798.jpg
FB_IMG_1552406802907.jpg
FB_IMG_1552406780429.jpgFB_IMG_1552409756844.jpg

Class ile fent de ayni kalitede olmayabilir.
Önemli olan ülkemizde üretilmesi,yerli mali milliyetcilik,bir yerden başlanması lazim.Katma değer yaratilmasi hepimiz için.Biz malimiza kötü dememeliyiz.Amacım polomik yaratmak değil.Olumsuz düşünmemek lazim.Kendi kalemize gol atmak gibi Türk işçisinin de yavaş yavaş payı olmasi iyidir.Ağam [emoji2]
Ne diyelim şimdi kötüye iyimi diyelim yerli diye.kaliteli mal yapsınlar iyi demessek tamam.tümosan da yerli ve milli iyimi diyelim şimdi.kullanıcısı olarak söylüyorum keşke kaliteli yapsalarda 100 bin değilde 130bin olsun yeterki sağlam olsun doğruya doğru

• Beğen
Tepkiler: murat1919