Kabin için telefon sabitleyici.

Merhaba değerli abilerim,kardeşlerim
youtube içerik üretme kararı aldım tarım vlog şeklinde.
Kameram yok ama telefon 1080p video kaydı yapabiliyor.Yalnız bir sıkıntı var telefonu sürekli elle tutarsam elim yorulur ve vites geçirirken falan sıkıntı olur tek elle kullanmak.Bunun için
telefonu kabinin bir köşesine ya da camına sabitlemek istiyorum ama bunun için sağlıklı bir aparat temin edemedim.Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Ayrıca destek olursanızda çok güzel olur kanala abone olup destek olabilirsiniz kanalı başka konuda paylaşırım.Bu arada traktör jx65.

Kameram yok ama telefon 1080p video kaydı yapabiliyor.Yalnız bir sıkıntı var telefonu sürekli elle tutarsam elim yorulur ve vites geçirirken falan sıkıntı olur tek elle kullanmak.Bunun için
telefonu kabinin bir köşesine ya da camına sabitlemek istiyorum ama bunun için sağlıklı bir aparat temin edemedim.Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Ayrıca destek olursanızda çok güzel olur kanala abone olup destek olabilirsiniz kanalı başka konuda paylaşırım.Bu arada traktör jx65.
bildiğiniz bir aparat varsa memnunsanız öneride bulunabilir misiniz?Jel tutucularda iyi gibi ama traktör sarsılırsa telefonu bırakır diye düşünüyorum.

Biraz kaliteli tutucular var 2 tane vardı biri dibinden koptu öteki yapışmıyor. Geçen sene 40 liraya bir tane aldım telefonu bırakmıyor ama vantuz ile kıskaç arası uzun ve ayarlanabilir olduğu için çok zıplayınca sağa sola kayıyor.