Kaç KM yapıyor??

Traktörünüz saatte kaç KM yapıyor??

• Kullanılan toplam oy
    26

Ynt: Kaç KM yapıyor??

çok kötü örnek oluyorsunuz yeni çiftcilerimiz varsa aramızda boşa alın daha hızlı gider bayır aşşa felan...Kesinlikle denemeyin arkadaşlar hakimiyetinizi kaybedersiniz ve arka kollarda bir parmak bile boşluk olsa direk sağa sola savurur..

arkadaslar bana hızlı giden traktör lazım bende suan 60*66 var 27 yapıyorum ama traktör çekiş serisi oldugu için ondan 27 gidiyorum bana 40 50 60 basan traktör lazım hızlı gitmesi önemli ama hem hızlı hemde çekiş olursa daha güzel olur tavsiyeleriniz bekliyorum

bizim 640 da gaz pompası açık baya gidiyo fena değil ama tam olarak kaç yapar hiç bilmiyorum da 40 yapacağını da zannetmiyorum ama egsozdanda simsiyah duman çıkarak gidior mazotu da resmen su gibi içiyor ya 3000 devrin üstüne kadar çıktı zaten normali2800 devir pompa açık olunca daha fazla gidiyor

jettarım link=topic=6749.msg214534#msg214534 date=1252934882' Alıntı:
arkadaslar bana hızlı giden traktör lazım bende suan 60*66 var 27 yapıyorum ama traktör çekiş serisi oldugu için ondan 27 gidiyorum bana 40 50 60 basan traktör lazım hızlı gitmesi önemli ama hem hızlı hemde çekiş olursa daha güzel olur tavsiyeleriniz bekliyorum
aga tn75da lar hızlı gidiyor bak çekişide ii 50 52yi buluyor yolda

Benim Jd 2030 40 Km Yapıyor Ford 3610 un yol tutusuma hastayım 60 ila 70km arası gidiyor pompa acık :) 70 i gördu yeni motor yaptırdıgımızda taksiyle yanyana gittik :)) *098*-