Kaç tane traktörünüz var?

Kaç tane traktörünüz var?

• Kullanılan toplam oy
    55

Parcasi heryerde var ikinci eli cok hizli , cok az zarar ediyorsun ikinci elde , etrafimizda kullanilan traktorlere gore biz daha saglam olduguna inaniyoruz . (Sadece tumosan , hars ile kiyasladim)
Parcasi da ucuz . Fiyatida ucuz , yani bi massey fergusson yada bi deutzdan ucuz .

ama biz o naylon traktör üreticesine bu ne böyle bu fiyat ne diyemiyoruz çünkü kötüde olsa komşunun traktöründen daha iyi çekiyorsa pahalı olmuş yarladaki ürün perişan olmuş önemli değil. 2000 li yıllara kadar hidrolik kollarıyla damper çıkışı tek valften çalışan traktör çekişi iyi diye efsane diye anılıyor o valfin ayrılması traktör üretilirken 100tl ek maliyet kimse ses etmemiş adamlar tek valf üretmiş

Cok haklisiniz ustadim . T7070 ve T7030 u 0 almistim , uzerinde ortakol hidrolukli degildi . Yazik dedim Turktraktore . Sonradan ben kendim satin almak zorunda kaldim .

Yok sanmam cunku bu bolgede 10 dan fazla 7070 gordum hic birisinde yoktu . Bir kiside var o da siparis asamasinda extra para odemis . Bende daha 2 ay once kendim parca numarasini bularak satinaldim ortakolu .
Sen 500 600 bin liralik traktor al sonra orta kol icin extra para ode cok komik degilmi ya ben aldim orta kol 250 lira hadi sizonkiler 1000 lira olsun

• Beğen
Tepkiler: ismetkiratli