KAMPANYA .....

Ynt: KAMPANYA .....

ağır abi link=topic=28886.msg242077#msg242077 date=1263585414' Alıntı:
mustafa derken ? profilinde abi yaşını belirtmiş sizde buna istınaden kendi profilinizde yaş ve şehir kısımlarını doldurunca üyeler arasında hitap şekli açısından sıkıntı olmaz
dikkat edersen ben mustafada yazmadim mstafa yazdim ha birsey fark edermi sana gore eder bana gore edermi kisiden kisiye gore degisir.
burdaki yazim bicimi eger
resmi bir kuruma yazim teknigi olarak yazilacaksa
(Sayin Mstafa beye,) seklinde yazima baslardim ama burdaki mesele isimlerden cok konunun ozu olmasi gerekir
acikcasida ben yazarin yada nerden katildini arastirmiyorum yada dikkat etmedim
benim yasim ve nerden katildigimla ilgili bilgileri ilk gunden doldurdum. acikcasi bende benden kucuklerden abi yada bir on sifat gelmedigi zaman
neden bana abi demedin diye birsey sormuyorum bir cogumuz gibi...
ama ben birisine nick ile hitap ettim diye yadirgaiyorsam o zaman herkes gercek ismiyle girecek ve resmi yazilacak diye bir formata gecersiniz bizde o zaman eyvallah deriz.

ama ben hakaret icerik yazmadim yada kucultucu bir ifadem yok buna ragmen ???? isaret ile karsilasiyorsam bunu anlamakta cok gucluk cekiyorum...

Ynt: KAMPANYA .....

candos link=topic=28886.msg242102#msg242102 date=1263593194' Alıntı:
dikkat edersen ben mustafada yazmadim mstafa yazdim ha birsey fark edermi sana gore eder bana gore edermi kisiden kisiye gore degisir.
burdaki yazim bicimi eger
resmi bir kuruma yazim teknigi olarak yazilacaksa
(Sayin Mstafa beye,) seklinde yazima baslardim ama burdaki mesele isimlerden cok konunun ozu olmasi gerekir
acikcasida ben yazarin yada nerden katildini arastirmiyorum yada dikkat etmedim
benim yasim ve nerden katildigimla ilgili bilgileri ilk gunden doldurdum. acikcasi bende benden kucuklerden abi yada bir on sifat gelmedigi zaman
neden bana abi demedin diye birsey sormuyorum bir cogumuz gibi...
ama ben birisine nick ile hitap ettim diye yadirgaiyorsam o zaman herkes gercek ismiyle girecek ve resmi yazilacak diye bir formata gecersiniz bizde o zaman eyvallah deriz.

ama ben hakaret icerik yazmadim yada kucultucu bir ifadem yok buna ragmen ???? isaret ile karsilasiyorsam bunu anlamakta cok gucluk cekiyorum...
Resmi yazmak değil mevzu aslında sadece karşımızdakinin yaşını bilirsek hitap ederken daha kolay olur.Kişilere istediğin şekilde hitap etmek yine sana kalmış.Ama bu bilgiler olunca daha rahat oluyor.ister resmi yazarsın,ister başka türlü.Fazla takılmaya gerek yok bunlara...