Kapalı besi ahırı hk

Merhaba

Karşı köyde 300m2 kapalı ahırı olan elektriği suyu 30 m2evi olan köy içi satılık var 180.000 TL yazmışlar pazarlıkla 150.000 civarın alabiliriz diye düşünüyorum bizim köye 10 kmuzaklıkta faksat büyük tarlaların olduğu köydür aynı zamanda arsa fiyatı hariç düşünürsek ev ve kapalı ahır 300m2 maliyeti ne olur ? Fiyat mukayese işin sormak istedim

Merhaba

Karşı köyde 300m2 kapalı ahırı olan elektriği suyu 30 m2evi olan köy içi satılık var 180.000 TL yazmışlar pazarlıkla 150.000 civarın alabiliriz diye düşünüyorum bizim köye 10 kmuzaklıkta faksat büyük tarlaların olduğu köydür aynı zamanda arsa fiyatı hariç düşünürsek ev ve kapalı ahır 300m2 maliyeti ne olur ? Fiyat mukayese işin sormak istedim
ahır ne kadar eski ölçüler nasıl aslında fiyat ıyı zaten elektrik ve su demek en az 20 bin tl demek zaten o şartlarda yapıyım desen para gıtmez gıbı görunur ama çok para gıder

• Beğen
Tepkiler: erdoerdogan
Ölçü yazmamışlar abi ama nettten bakayım
Farklı bir köyde düzen kurmak o köylüler işin sıkıntı olur mu otlağa çıkarmak istersek yada yerleştiğimizde
Abi bu durumu muhtarla konuş bence sıkıntı olacak bi durum yok bence bizim 3 farklı köyde tarlamız var koyunlarımız varken 3 köyüde gezerdi ama babamı ve dedemi herkes tanırKöy camileri ne veya odalarına kuzu satım zamanı bi miktar yardım yapılırdı. Hatta bn cocukken kuraklık oldu komsu koyun arazisinden sap bile tırmıklamıştık ücretsiz.

• Beğen
Ölçü yazmamışlar abi ama nettten bakayım
Farklı bir köyde düzen kurmak o köylüler işin sıkıntı olur mu otlağa çıkarmak istersek yada yerleştiğimizde

Her şeyde sorun çıkarırlar ama muhtarda biter iş muhtar ile anlaşırsan iş çözülür hayvan başı para alıyordu köy merası için sanırım ben köyde veren tek kişi olmama rağmen yabancıyım diye muhtara şikayet ediyor adam ne mera kullanım bedeli veriyor ne köye hayrı var şikayet etmeye devam ediyor ama sen muhtarla konuş bedelini öde yazılı bir şey verirse sana kimse bir laf edemez.

• Beğen