KARIŞIK

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Ynt: KARIŞIK

güzel resimler uğur
üniversallar hiç tutulmadı yer gök üniversal oldu her galerilerin önünde bi kaç tane war motoruna tipine bakarsan fıatlara benziyor ama bi işe yaramıyor heralde tutulmadığına göre

: KARIŞIK

valla arkadaşlar üniversal deyip geçmemek lazım ben kullandım 683 4 silindir bir traktör hem yakışı hep çekişi süper bişey unutmayım ve size bi video getirecem newholland td 85 in çeki demirini nasıl kopardığıyla ilgili!

: KARIŞIK

yaw bızm yan komsuda vardı 683 tıp falan yok ama ccekısı ıyı sayılır ama su tarlaya gıdınce verdıgı arzalar olmasa bıde adam 3 kere tarlada hıdroık kolu kopardı 2kerede lastıgı patlattı bıkerede frenler kıtlenmıs yanı bılıoz sen bu motoru hıc td85 ıle kıyaslamaya kalkma hatta bı sesı var arkadaslar ben bı turlu cozemedım oses nası cıkıo cok acayıp bı sesı var vaw hatta bı tanıdıktada 533 var kabınlı hatta sızden almıs oda duz yolda hafıf bı rampa cıksın hemen vıtes ıstıyo yanı dıycegım su sen sımdı tarlada pullugu takınca hıdrolık kopartan motorla td85ın cekı demırını koparmısın ben buna gulerım sadece