Kirklareli kofcaz topcular koyu tatlicak 97...

Ekim zamanı 15 kasım, taban gubresi 20:20 22 kg, üst gübre mart sonu 25 kg 33 nitrat... Fotoraflar 19 haziran... IMAG1336.jpgIMAG1335.jpgIMAG1329.jpg

maaşallah bereketi bol olsun kardeşim kumlu yerleremi ekiyorsun
samanı bolmu
kurakta oluyormu
her sene yeni toğum mu ekiyorsun

selamlar

Merhabalar bu tohum 2. Senesinde, yabancı ot ilacı atmiyoruz, toprak seciciligi yok. Yatma ve hastalık sorunu yok, basaklari tam doldurabilmesi için yağışa ve ya sulamaya ihtiyacı var. Yağlı tohumlar ve tarım kredi kooperatifi borç karşılığı bu ürünü alıyor. Bunun haricinde pazarlama konusunda yorum yapamiyorum...

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Ekim zamanı 15 kasım, taban gubresi 20:20 22 kg, üst gübre mart sonu 25 kg 33 nitrat... Fotoraflar 19 haziran...Ekli dosyayı görüntüle 12294Ekli dosyayı görüntüle 12295Ekli dosyayı görüntüle 12296

sengin 39 Hayılı olsun tırtıkale biçimlerini tamamladınmı Verim nasıl 500 kg yi geçtinmi Bizim burada ekenler varmış 300 kg aldıklarını söylüyorlar.İnanmıyorum çünkü bana tohumluk aldıkları söylemediler bende araştırdım
KEŞANDA TOHUMCUYU BULDUM 500KG SİPARİŞ VERDİM 20 DLM YERE SENİN TARİFİNE GÖRE EKİCEM

ben toğumu sormuştum 30kg toğum sık değilmi ekerken ure 10kg kullanımı iyi kardeşlenme yapar ama diğer taban gubresi ile karimaz homojen sacamazsın ayrı gubre kovası ile saçman gerekir