KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR!!!! İÇERİ GİRİN LÜTFEN!!!

Ynt: KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR!!!! İÇERİ GİRİN LÜTFEN!!!

ilk gün mü bulusma olacak valla bu bulusmaya saat tarihi olması gerek giris kapisinda dogancan bekleyip trakkulup buraya gel vatandas demesi lazim :p ;D ;D

Size iyi buluşmalar Ben gelemem uzak bim-*s Tişört fikri komik millet gülecek yer arıyo fuarda zaten zuha-*-s Ama dogan abinin fikri güzel yaka kartı alk-*s

:D biz 19 martta gitmeyi planlıyoruz. Allahın izninle cumartesi günü ordayız. Kapıda beklemem bea :D giderim danışmaya Sayın TRAKKULÜP üyleri lütfen şurada şurada buluşalım diye anons geçerim :D bizimkisine de gelecez :D

doganbey1 link=topic=40283.msg354182#msg354182 date=1299524952' Alıntı:
:D biz 19 martta gitmeyi planlıyoruz. Allahın izninle cumartesi günü ordayız. Kapıda beklemem bea :D giderim danışmaya Sayın TRAKKULÜP üyleri lütfen şurada şurada buluşalım diye anons geçerim :D bizimkisine de gelecez :D
senin plan proje iyimis bakalım ilceden otobus kalkacak ne zaman bn bi sorayim koyunlara bakmaya adam bulursam sizleri görmeyi cok isterim :D ama bizim klubun adamları ordada traktorlere binip hadi cekistirek diye konu acarsa sasmam haha :D

doganbey1 link=topic=40283.msg354182#msg354182 date=1299524952' Alıntı:
zuha-*-s Güzel olur

akcaorenli link=topic=40283.msg354186#msg354186 date=1299525196' Alıntı:
senin plan proje iyimis bakalım ilceden otobus kalkacak ne zaman bn bi sorayim koyunlara bakmaya adam bulursam sizleri görmeyi cok isterim :D ama bizim klubun adamları ordada traktorlere binip hadi cekistirek diye konu acarsa sasmam haha :D

Bizim de köyden kalkcak bugün sabah muhtarla konuştum ok-*-s

12388.jpg

elinde olympus fotograf makinesi ile görebilirsiniz
namı diyar ceksparow-1986

doganbey1 link=topic=40283.msg354160#msg354160 date=1299523426' Alıntı:
:D tişörtte güzel aslında :D sponsor bulalım :D

Ally TOKMAKCI link=topic=40283.msg354161#msg354161 date=1299523479' Alıntı:
olur da ben giyemem ki yaw önümde trak kulüp arkada tokmakcı :) arkadan gören kafayımı yedi dedr erkan abi :D

Vallah arkadaşlar yaka kartıyla filan zor bulursunuz. O kalabalıkta kim görcek yaka kartını. Size en iyi tişört olur. Kocaman yazıları yazdırcaksınız. Hepinizde tek renk giyeceksiniz. O zaman bak nasılda biribirinizi buluyorsunuz. Firmalar nasıl markalarını yazıyorsa, sizde sitenin isimini yazıp gezeceksiniz. Hem çok dikkat çeker. Her görenin aklında sitenin ismide kalır. Sonra girip üyede olurlar. Hatta yan yana 15-20 kişi gezeceksiniz. O zaman süper olur...:D Benim bir ara aklımda vardı. Fuarlara gelen arkadaşlarla görüşemiyoruz diye yaptırcaktım. Üzerinde sitenin ismi yazan bir tişört. Ama bir türlü vakit olmadı...:D

alipasalierkan link=topic=40283.msg354204#msg354204 date=1299525854' Alıntı:
Vallah arkadaşlar yaka kartıyla filan zor bulursunuz. O kalabalıkta kim görcek yaka kartını. Size en iyi tişört olur. Kocaman yazıları yazdırcaksınız. Hepinizde tek renk giyeceksiniz. O zaman bak nasılda biribirinizi buluyorsunuz. Firmalar nasıl markalarını yazıyorsa, sizde sitenin isimini yazıp gezeceksiniz. Hem çok dikkat çeker. Her görenin aklında sitenin ismide kalır. Sonra girip üyede olurlar. Hatta yan yana 15-20 kişi gezeceksiniz. O zaman süper olur...:D Benim bir ara aklımda vardı. Fuarlara gelen arkadaşlarla görüşemiyoruz diye yaptırcaktım. Üzerinde sitenin ismi yazan bir tişört. Ama bir türlü vakit olmadı...:D
aga güzel olurdaonla uğraşması da var bea :D