köpük makinası yapımı.

500 ile 800 tl. arası istediler.
bilemedilerki biz;ekmeğini taştan çıkaran milletiz.
yaparız.
önce bu makinenin çalışma sistemini anlamaya çalıştım.
inanın imalat aşamasından satışa kadar iç tarafı sır gibiydi.
ama sırlarda çözmek için vardır.

malzemeler......
1. 1 adet büyük tüp veya lpg tankı
2. 2adet (yürütmek için teker)mecburi değilsiniz.
3. 4 adet 1/2 vana
4. 1 adet 3/4 vana en üste deterjan dolumu için.
5. 1/2 demir boru 1 metre civarı yeter.
6. 1 adet manometre.
7. 1 adet hava basınç regülatörü.
8. 1 adet köpük makinesi tabancası.
9. 6 metreye kadar hortum.
birkaç tanede kompresördede bulunan bağlantı aparatı.

önemli not.
lpg tankı veya tüp dikkatlice boşaltılıp içi önce su ile sonra kompresörle iyice içindeki gaz kalıntıları boşaltılmalı.
soru sormak beleş.
hadi yapın birer tane.Ekli dosyayı görüntüle 42988Ekli dosyayı görüntüle 42989Ekli dosyayı görüntüle 42990Ekli dosyayı görüntüle 42991Ekli dosyayı görüntüle 42992Ekli dosyayı görüntüle 42993Ekli dosyayı görüntüle 42994Ekli dosyayı görüntüle 42995
Adam sanatkar sen bahara kadar uçak da yapan şöyle mart gibi bi f35 muadili bişeler bekliyoruz eline sağlık..[emoji2] [emoji2] [emoji2]

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Bu tarz kendin yap projerleri çok güzel elinize emeğinize sağlık. Tabanca için öneriniz var mı? Tabanca alırken neye dikkat etmeliyiz? Aldığınız tabancanın linki varsa paylaşabilirmisiniz.
teşekkürler.
şimdi tabanca seçimi,kullanılan sisteme bağlı olarak değişir.
benim sistem tabancanın tetikli olmasını gerektirir.
çünkü 4-6 bar arasında çalıştıracağım bu yüzden istedim.
ürün yolda daha gelmedi
hakkında yorum yazarım.
fiyat gerçekten ucuz gibi görünüyor.
link;
Abi aygazı arayıp evine bi tüp gönderiyorum.Tüp bitince artık çok rica edicem köpük makinası olarak geri benim adrese gönder [emoji16] eline sağlık abim
ahmet tabancası gelsin yarın tam istediğim gibi olmuş ise yaparız birkaç sevene :)
Ben daha önce ev tüpünden yaptıydım içi kir yapıyor zamanla tıkanıyor bir sürü iş
Bununla uğraşmayam dedim gittim şarjlı ilaçlama sırt pompası aldım 250 liraya koy ilacı suyu oh miss
güzelmiş.
ilaç makinesini denedim fakat ikna olmadım.
ama iş görür nisbeten.