koyde cektıgım resımler ve danalar

bu aralar hafta sonları koye gıdıom sansıma hep yagmur yagıyo motor ısı olmayınca bende danaları otlatmaya goturuom bızım koyden cektıgım resımlerı begenecekmısız bakalım keske sımdı koyde olsaydım resmen cennet gıbı bı yerbızım koy
cektıgın en guzel resımleren bırı ok-*-s ok-*-s

sımdı su yolda
olsaydım keske

guzel bı resım

hey masallah ne doyurmusum malları hepsı yatmıs anlş-*s zuha-*-s

burda mallar yanmıs suya nası kostular bı gorsenız danalar cok mazlum hayvan lar yaw :(

URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=103&i=030520081377mr0.jpg]
030520081377mr0.218a26cceb.jpg
[/URL]
burda ıneklerı yaydıgım yerın kenarı bızım oralar tam bı cennet yaw

saat 6 cıvarı hava kararıyor

sabah 7-30 cıvarı

hava kararıyo bende ewe gıdıom

Ynt: koyde cektıgım resımler ve danalar

Süper fotoğraflar Salih. Sen bu otlatma işinden anlıyon.

aga bu ısler yabancıya sıkıcı gelebılır ama ıcıne gırınce cok zevklı delı gıbı danalrın ardında kos dur hheee
vay be salih ne süper fotoğraflar çekmişsin

tesekkur edrım anıl gercekten resımler super yaw o zamanbana bıraz rep verın bırı habıre rep ımı dusuruo

salih link=topic=3329.msg33426#msg33426 date=1210339125' Alıntı:
Süper fotoğraflar Salih. Sen bu otlatma işinden anlıyon.

aga bu ısler yabancıya sıkıcı gelebılır ama ıcıne gırınce cok zevklı delı gıbı danalrın ardında kos dur hheee
vay be salih ne süper fotoğraflar çekmişsin

tesekkur edrım taha gercekten resımler super yaw o zamanbana bıraz rep verın bırı habıre rep ımı dusuruo
Salih yanlışlık yaptın ben taha değilim Anıl ' ım biri benim repimide düşürüyor önemli değil ama ben yinede sana + vericem...

yorumlar ıcın saolun topragım orası ole ama bızım koy sızinkınden daha guzel hhee saka dıom ucpınarda cok guzel yer arkada pıknıkyerı var ben ucpnardan bı orayı orayı hatrlıom

cagrı zaten ık bastan sonra saga sole pek saldırmıo yeterkı gozu doysun
memleketım sankı cennetten bı kose keske sımdı koyde olsaydım

[glow=red,2,300]Güzel resimler kanka...Gelecem bir gün ama sınavlardan vakit bulamıyorum ki...Gözaçıyıp kapayıncaya kadar geliyor sınav vakti...İnşallah Haziran ' ın 10-15 arası orada olmaya çalışacam...Kazağağı çekecez beraber sen td ile ben tn ile ... [/glow] :D:D:D:D:D

yorumlar ıcın saolun ugur sen bıze ayıp yapıon kardes ha bıre sallıyon
sen gel kazayada yaparız nadasta motora gelınce tn yı bıraz zor verırım ?==)))

salih link=topic=3329.msg33569#msg33569 date=1210357851' Alıntı:
yorumlar ıcın saolun ugur sen bıze ayıp yapıon kardes ha bıre sallıyon
sen gel kazayada yaparız nadasta motora gelınce tn yı bıraz zor verırım ?==)))
Ayıp etmiyom salih vallahi benide anla biraz 22 mayısta ehliye kursu başlıyor..mayıs 30-haziran 1 de aöf sınavı var.haziran ın 5 in de tırmığa başlarım..anca...Tn senin olsun ayıp ediyon td ye de razıyım ben..yeter ki geleyim de...

heyy maşallah salih iyi bakıyon hayvanlara allah nazar değdirmesin emeğine sağlık güzel paylaşım

saol allah razı olsun
Ayıp etmiyom salih vallahi benide anla biraz 22 mayısta ehliye kursu başlıyor..mayıs 30-haziran 1 de aöf sınavı var.haziran ın 5 in de tırmığa başlarım..anca...Tn senin olsun ayıp ediyon td ye de razıyım ben..yeter ki geleyim de..

ugur kardas saka dıom ya a ısteren hepsını sen sur sen yeterkı gel saka yapıom ))==