Köyden Biraz Fotoğraf Daha.

Ynt: Köyden Biraz Fotoğraf Daha.

güzel yeriniz var kardesim bizdede 2 ağıl var toplam 980 baş hayvan alıyor birde 25lik büyükbaş var kapalıbesi bizde yukarı koyuyoruz tankları sizin gibi fotograflarda bizi anlattın kardesim saol :D

Freston link=topic=48568.msg472764#msg472764 date=1321810609' Alıntı:
güzel yeriniz var kardesim bizdede 2 ağıl var toplam 980 baş hayvan alıyor birde 25lik büyükbaş var kapalıbesi bizde yukarı koyuyoruz tankları sizin gibi fotograflarda bizi anlattın kardesim saol :D

Teşekkür ederim. Bizim kuzu koyun toplam sayı da sizinki kadar oluyor. :) Büyükbaş da 8-10 tane kadar var. Büyükbaş besi yapmıyoruz biz. :)

Hehehehe ;D bir hesap yaptım kafamdan ne kadar kuzu götürebilirim diyerekten :D Ahmed bey Satılmış abinin dediği gibi köpeğin yavru hallerini koyuyonda büyük hallerini neden koymuyon. sitem ediyorum sana buradan hemen koy bea :D

Kırkbinkere maşaallah Allah nazarlardans aklasın, evinizde çiftliğinizde çok güzel. Böyle güzel işletmeleri izlemek, incelemek bana gurur veriyor. Boş laflar, boş lakırtılarla zaman öldürüp, Devletten yetkililerden birşey beklemeyeceğimize, birşeyler yapmaya çalışmak yapmak en güzeli değilmi?
Kalkınmanın, gelişmenin yolu lafazanlıktan değil, çalışmaktan geçiyor.
Tekrar tekrar teşekkürler.