Kral ile Haşhaş Ekimi ( Nİhayet Ekimlere Başladık )

Ynt: Kral ile Haşhaş Ekimi ( Nİhayet Ekimlere Başladık )

Teşekkür et butonumuz mevcut.Aslında bu tarz durumlarda kullanılabilir.Her mesaja teşekkür konuda da fazla mesaj olmasına sebep olduğundan arada soru sorulan veya fikir belirtilen mesajlar kaynayabiliyor.Ama tabi herkesin kendi seçimidir karışamayız...

ÇağRı link=topic=35249.msg300093#msg300093 date=1286604949' Alıntı:
Teşekkür et butonumuz mevcut.Aslında bu tarz durumlarda kullanılabilir.Her mesaja teşekkür konuda da fazla mesaj olmasına sebep olduğundan arada soru sorulan veya fikir belirtilen mesajlar kaynayabiliyor.Ama tabi herkesin kendi seçimidir karışamayız...

haklısın çağrı da ama şimdi ben öle yanıtlamışım bi baksın bi konuşan kişi biri soru sormuş ve de ben hiç birine cevap yazmamışmıyım.hee ben diğerlerinde tşk ediyom.adam bizi çekemiyo msjıma bahane buluyo.benim mesajıma sinir oluyosan okuma kardeşm.bundn snrada kmseye tşk de etmem bişi de göze batıyosa msjlarımız kıl olan varsa msj da atmam paylaşımda yapmam merak etmesinler.ama devam ettirse tartışmayı sonuna kadar savunurum hakkımı.

tokmakcı link=topic=35249.msg300179#msg300179 date=1286628692' Alıntı:
haklısın çağrı da ama şimdi ben öle yanıtlamışım bi baksın bi konuşan kişi biri soru sormuş ve de ben hiç birine cevap yazmamışmıyım.hee ben diğerlerinde tşk ediyom.adam bizi çekemiyo msjıma bahane buluyo.benim mesajıma sinir oluyosan okuma kardeşm.bundn snrada kmseye tşk de etmem bişi de göze batıyosa msjlarımız kıl olan varsa msj da atmam paylaşımda yapmam merak etmesinler.ama devam ettirse tartışmayı sonuna kadar savunurum hakkımı.
Sanal ortamda çekme çekmeme davası olmaz.Benimki sadece bir öneri.Kurallara aykırı bir durum olmadığı için benim yapabileceğim birşey yok,ama uzatmayalım mevzuyu...

tokmakcı link=topic=35249.msg300057#msg300057 date=1286573863' Alıntı:
iddaalı konuşsan nolur konuşmasan nolur.ben böleyim kardeş istemiosan yorum ypama bakma yorumlarıma karışma adam benm paylaşımıma yorum yapmş bn tşk ederm.diğer kişiler etmiş etmemiş beni ilgilendrmez.daha yorum sayın 12 online saatin 5 bu kadar süre içinde koca sitede kimin nasıl yorum yaptğını nasıl anlıyon anlayamadım ben bile yeni yeni anlıyom.sen benden önce kayıt olmuşun ama istatistikler diye bişi var profilde gir de senin profil ile benim profil i bi karşılaştır.kim daha ii anlıyo sitede ki yorum ve konulara yapılan teşekkürden.

Bak çağrı ne güzel yazmıs tşk et butonunu kullanabilirsin diye ama senin yapmak istediğin böyle yorumlar yaparak msj sayım çoğalsın boşver sen benm onlıne olduğum zamanı aklın ermez böyle işlere yaşın ufak ileride anlarsın :D
tokmakcı link=topic=35249.msg300179#msg300179 date=1286628692' Alıntı:

seni çekemiyormuyum ancak gülünür işte buna koca sitede bi sen kaldın çekilmeyecek insan ;D ;D bundan sonra sitede paylaşım yorum yapmam demişsin gerçeklik payı varmı bu dediğin :D :D

muhtar link=topic=35249.msg300483#msg300483 date=1286733903' Alıntı:
Bak çağrı ne güzel yazmıs tşk et butonunu kullanabilirsin diye ama senin yapmak istediğin böyle yorumlar yaparak msj sayım çoğalsın boşver sen benm onlıne olduğum zamanı aklın ermez böyle işlere yaşın ufak ileride anlarsın :D
seni çekemiyormuyum ancak gülünür işte buna koca sitede bi sen kaldın çekilmeyecek insan ;D ;D bundan sonra sitede paylaşım yorum yapmam demişsin gerçeklik payı varmı bu dediğin :D :D

bak güzel kardeşim tartışma istiosan özelden at burdan böle msj yazıp ta beni rezil etme düşüncesindeysen çok yanılıyon tşk etme butonunu kullanasım yok netcen sn sana ne bn öle istmiom karışma hakkın da yok bn snn yorumuna karışıyom mu hayr herks istğini yapar ben msj yazmşm konu da msj sayısı fazla olacak ne alaka kibn öle yazmayı seviyom siteye girdim gireli hangi konu olursa olsn öle yaparım bi bak konular öle yapsmada yapmasmda msj sayısı düşük olan var yüksek olan var onlarda da trakkulüp ten arkdşlar la sohbet oluyo onun için.benle bişi yarıştırmaya kalkma ezilirsin yaşın kaç bilmiyom ister büyük ol ister küçük farketmez.ister paylaşım yaparım ister yorum sni ilgilendiriyomu sana ne şimdi git işine olay fazla büyümesin kapatalım konuyu ;)

Abartmaya degmez bi konu uzatmayalım!..
pylaşım için tşkler mesjına teşekkür butonunu yada konunuza yorum yazanların hepsine bi kez tşk etmek bencede hiç bi sorun yada bi soru aklımızda oluşur ve bi nevide incelik yapmış olaibliriz..
ama yorum yaparken soruda sormuşsa tmm buna alıntı yapıp gereken cvpta verebilirsiniz.. ;)

tokmakcı link=topic=35249.msg300510#msg300510 date=1286738209' Alıntı:
bak güzel kardeşim tartışma istiosan özelden at burdan böle msj yazıp ta beni rezil etme düşüncesindeysen çok yanılıyon tşk etme butonunu kullanasım yok netcen sn sana ne bn öle istmiom karışma hakkın da yok bn snn yorumuna karışıyom mu hayr herks istğini yapar ben msj yazmşm konu da msj sayısı fazla olacak ne alaka kibn öle yazmayı seviyom siteye girdim gireli hangi konu olursa olsn öle yaparım bi bak konular öle yapsmada yapmasmda msj sayısı düşük olan var yüksek olan var onlarda da trakkulüp ten arkdşlar la sohbet oluyo onun için.benle bişi yarıştırmaya kalkma ezilirsin yaşın kaç bilmiyom ister büyük ol ister küçük farketmez.ister paylaşım yaparım ister yorum sni ilgilendiriyomu sana ne şimdi git işine olay fazla büyümesin kapatalım konuyu ;)

Ne özeli ne güzeli ali ya bırak işte herkes okusun yazdıklarımı seni rezil etme çapasında falan değilm senle idrar yarıştırma gibi bi çabamda yok başka birşeyimde :D bak semihte galiba benle aynı fikirde yada bana öyle gelmiş tşk etme butonu nedersin daha kafana yatmadımı hala dediğim dedik çaldığım düdükmü diyorsun :)

muhtar link=topic=35249.msg300686#msg300686 date=1286825199' Alıntı:
Ne özeli ne güzeli ali ya bırak işte herkes okusun yazdıklarımı seni rezil etme çapasında falan değilm senle idrar yarıştırma gibi bi çabamda yok başka birşeyimde :D bak semihte galiba benle aynı fikirde yada bana öyle gelmiş tşk etme butonu nedersin daha kafana yatmadımı hala dediğim dedik çaldığım düdükmü diyorsun :)

semihin dedğini anladıysan ne mutlu sen benim bütün msjı alıp alıntı yapmamı msj sayısı çoğalsın diye yapıyo anlamışn yanılmışın.ben incelik olsun diye yazıyom yazan kişiyi cvp sız bırakmak istemiom.ama sn yanlş anladıysan o fikri bence değiştir kardeş..ben dediğim dedik demiyom sn ikidebir konu hit görsün msj sayısı çok olsn diye ısrar edip durdun bende kızdım onun için yazıp durdum.tşk butonu nu gzl bi konu veya güzel bilgili msj olursa kullanıyom diğerlerinde msjı sn nasıl yaparsın bilemem ;) ;)

Benim kimseye bir lafım yok ama aaaaaaaaaaaaaaaaa! ne imla var nede anlam bu ne be! 'iyi bir paylaşım olmuş, yorum için tşk.' yok kardeşim gerçekte ne paylaşım, nede yorum var. benim gördüğüm sözüm meclisten içeri şakşakçılık. hadi yorumum içim teşekkür edin. alk-*s

vertex link=topic=35249.msg320036#msg320036 date=1294001208' Alıntı:
Benim kimseye bir lafım yok ama aaaaaaaaaaaaaaaaa! ne imla var nede anlam bu ne be! 'iyi bir paylaşım olmuş, yorum için tşk.' yok kardeşim gerçekte ne paylaşım, nede yorum var. benim gördüğüm sözüm meclisten içeri şakşakçılık. hadi yorumum içim teşekkür edin. alk-*s

değerli yeni üye ,

dikkat ettiğin gibi konunun seninle hiç bir alaksı yok . eğer derdin konuyu , yada forumu sabote etmekse lütfen hemen kuralları oku derim sana . eğer imla vede çok derin konular arıyorsan git felsefe oku derim sana ... sana bir arkadaş tavsiyesi . daha hiçbirini tanımadığın insanları bu şekilde konuya balıklama atlayıp itham edemezsin ... bu yorumumuda , senin o şahane yorumuna bir teşekkür say ... hoşgeldin trakkulup ailesine .

Millet olarak insanlara tahammulsüz olduk malesef. Bazan bakıyorum biri birisine adres soruyor, adres sorulanın yüzüne bakıyorum, sanki adam ona hakeret etmiş, dövmekten beter ediyor. Başka bir gün başka bir yerde bir başkasına sanki kendisi hiç adres sormayacak.
Bazı yazılara dikkat ediyorumda, toplumumuzun hastalığı burda da aynen görülüyor.
Malesef zaman zaman hoşgörüden oldukça uzaklaşıyoruz.
Oysa, Peygamber efendimiz ' ' Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma ' ' buyurmuş.
Hayatımızda bu hadisi şerifi uygulamaya kalksak herşey tamam olacak.
Birazcık hoş görü, lütfen hoş görü, daha çok hoş görü.
Bu sözlerim kime?
Hiç kimseye, herkese...
Lütfen hoş görü...

kim neden gocunuyor, neden sabote edeyim, söylediklerimin gerçekliği tepkinizden bellidir. Neyle tehdit ediyorsunuz, forum kuralları nedir? yani zorunlu olarak alıklık yada dalkavukluk yapmak zorunda mıyım! geçerli olan forum kuralı zaten bu! yürü git!

vertex link=topic=35249.msg320447#msg320447 date=1294128912' Alıntı:
kim neden gocunuyor, neden sabote edeyim, söylediklerimin gerçekliği tepkinizden bellidir. Neyle tehdit ediyorsunuz, forum kuralları nedir? yani zorunlu olarak alıklık yada dalkavukluk yapmak zorunda mıyım! geçerli olan forum kuralı zaten bu! yürü git!

saygıdeğer akrkadaş ,

kimse seni tehdit etmedi . sadece forum kurallarını hatırlattım sana . eğer sen bunu tehdit olarak anladıysan yapacak bir şeyimizde yok tabiki . bilgisayar kullanıp , yazı yazabiliyorsan eğer uyarı ile tehditi de ayıracak düzeyde olduğuna eminim . senden kimse dalkavukluk yapmanı istemiyor eğer beğenmediysen konuya yorum yazmassınolur biter . eğer yönetim ile yada konular ile bir sıkıntın var sitenin ilgili bölümünde bir knu açarak şikayetinide dile getirebilirsin . emin ol sitede insiyatif sahibi en az beş yönetici gördüğü anda şikayetini cevaplayacaktır . bunlardan biriside benim ... sana tavsiyem bu muhabbeti bu konuda daha fazla uzatma . özellikle sadece bana değil hiç kimseylede o ' yürü git ' ifadesini kullanarak konuşma ... bunuda uyarı olarak anla ....