Kubato m130x almayı düşünüyorum yardım

Maalesef hala bir 108 ci bulamadım. Nasıl bir traktör diye sormak istiyorum
9540 var köyde onun bi büyüğü özellikleri aynı, muhtemelen 4000 kg yş geçmeyen bi ağırlığı var.9540 için söylüyorum, 75 tümosan susmuyor bu susuyor , arazi büyüklüğü ne göre iş görür.traktör tercih meselesi, bayağıda fiyatı var , kendi şahsıma başka markalara bakardım , kabin içi çok dar, manevra iyi, illede kubato tercih ise mgx110 daha esaslı.

Merhaba . Bildiğim kadarıyla Trakkulup'ten M130X kullanan yok. Aşağıdaki resimdeki Facebook grubuna üye olup arama butonundan bahsi geçen traktör hakkındaki tüm paylaşım ve yorumlara ulaşabilirsiniz. Daha önce bu grupta bir kişinin M130X traktöründe vites geçiş problemi olmuş. Kubota Türkiye yetkilileri durumu normal görüp ilgilenmemiş. Bahsi geçen traktör hakkında başka bir bilgim yok.

Balya işinde M85-M9540 öneririm. Bölgemizde balyada kullananlar yakıtından memnun. Bir kez M9540 Hi-lo kullandım. M7040'taki gibi manevradan ödün vermemişler ve 70'e nazaran vites geçişlerinde bariz kolaylık var. Ama çekiş ve kabin darlığından çoğu bölgemiz kullanıcısı memnun değil.
a9b718b53512ee2230d7cfe6fc6bc4f2.jpg

Çamurda vanvey kullanan birisi var onunla sohbetimizde daha arıza nedir bilmem diyordu ama biraz 130x serisi sallı uzun ama sayısı az ne iş içinde kullanılacaģi da önemli topraklar hafifse bence alınır fiyatına göre iyi otomatik vitesli hem

Çamurda vanvey kullanan birisi var onunla sohbetimizde daha arıza nedir bilmem diyordu ama biraz 130x serisi sallı uzun ama sayısı az ne iş içinde kullanılacaģi da önemli topraklar hafifse bence alınır fiyatına göre iyi otomatik vitesli hem

140 bg otomatik vites kubato da burda olmamada dünyada iyi satış rakamları var emsallerinin yarı parası toprak hafif 6100 cc motor var chiptuningde yapılabiliyor 175 bg çıkarılıyor bir binicine denk gelemedik

Bizim köyde eski modellerden bir tane 90 lık var. İlk aldıkları günden beri hassasiyet konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bir iki yıldır da balya makinasına koşuyorlar ama balya makinasında yetersiz olduğunu söylediler. Balya için başka traktör arayışındalar.