kubota 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

Ynt: kubato 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

fuarda incelemiştim,hakkın da olumsuz bir şey duymadım,ama bizim türkiye de tutulur mu bilemem,paylaşım için tşk ler sefa...

Ynt: kubato 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

eysen link=topic=27472.msg237434#msg237434 date=1261774315' Alıntı:
M SERİSİ KAÇ PARA BİLEN VAR MI?

me 9000 serisi ekim sonuna kadar 64bin tl ye inmişti.. halada öledir sanırım.. ama 95bg intercollerle motor super.. parasına kesinlikle deger bence.. sadece servis ve bayi sıkıntısı cekebilirisin..

ben videolarınıda paylaşmıştım.. aratırsınızsanız kubota diye görurusunuz forum içinde...

Ynt: kubota 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

hocam sence abartılacak traktörde aranan özellik nedir..... bir numarayı soruyosan fendt
parasına göre bu traktörlerden iyisi yok ..... 2.0 benzinli toyotam 6 litre yakıyor amcamın hiacesinde 1.5 ton yük hiç inmiyor sadece yağ balata değiştiriyoz Japon yada Usa city de iraat mühendisi arkadaşım başkasıyla kıyaslayamıyor bile debriyajsız shuttle var bu nedemek ? nasıl bi teknoloji bir bilgin varmı sadece tipine bakıp konfor için alacaksan valtranın vitesi bile adamın elinim tam altında ama tümosan ortadan ikiye bölüyo nasip olur arabistana gidersen görürsün 94 model corollalar dolaşıyo yani Japonlar yaparsa tam yapar ... sana bu traktör hakkında 1 saat aynı cümleyi kullanmadan anlatırım.... keşke alabilsemde kimse beğenmese.....

elin motoru banane iyiside kötüsüde alana kalmış.Orada sadece düşüncemi yazdım. Ama sendersen okadar iyi motor diye Neden piyasada yok? ne doğru dürüst 2 el pazarı var nede yedek parca? debriyajsız shuttle sadece kubota damı var
sana massey fergusondan örnek vereyim 2010 model yani yeni kasa modelleri sadece kubotonun türkiye geneli traktöründen fazladır...

massey ferguson 1954 te piyasaya girmiş ya Kubota 2009 kaliteli olan tutar satar massey kendini kanıtlamış .... bu traktörü yabana atmamak lazım ikinci ele gelince yeni alınan bir taraktör bir senede satılmazki .....

yorumlarınız için teşekkürederim tartışmaya gerek yok kim nederse desin bu taraktör bizim lafımızla ne satılır nede elde kalır bu yüzden kimse kimseyi kırmasn :)

kubota motoru da dahai herseyi kendisi tasarlayıp üreten dunyanın en buyuk dizel üreticisidir.. dikkat edin.. amerikada pazarın %40 ı kubotanın elindedir john deree bas edememiş.. mf kendi motorunu üretebiliyor mu ? en basit örnegi sisu motor kullanıyor cogu modelinde mf... ..
japon tasarımlarında konfor aramayın ama sağlamlık ve veriimlikte üzerine yoktur..
daha turkiye pazarına yeni girmiş bi marka ile 40 yıldır turkiye pazarında olan bi markanın satış rakamlarını ve servis agını karsılaştırmak mantıklı değil bidefa.. ama kubota gercekten kalıcı bi marka olacak gibi gözüküyor.. şu 108s modeli bi gelse turkiyeye...!!

--------------------------------------------------------------------------------

haklısın hocam bizde onun derdindeyiz toyota mitsubishi nasıl dayanaklı ise bu da öyledir...

2 ay öncesine kadar bizim arkadaşların galeride duruyodu 1 tane kobato 95hp kabinliydi traktör kabini söylendiği gibi biraz dar yanlız ilk bindiğimde şaşırdım taksi gibi 6 vites var vitesleri diğer özellik bayağa hoşuma gitti