KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

Ynt: KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

Kusura bakmayın giremedim siteye. Gelir geçer. Dingillerde olacak elbet :) M 7040 modeli olan bir üyemiz vardı. Ama tam adını hatırlamıyorum

doganbey1 link=topic=37354.msg473065#msg473065 date=1321878020' Alıntı:
Kusura bakmayın giremedim siteye. Gelir geçer. Dingillerde olacak elbet :) M 7040 modeli olan bir üyemiz vardı. Ama tam adını hatırlamıyorum
Doğancan hoş geldin. Bu tip durumlarda ne yapıyorsunuz, hakaret eden şahsı şikayet edince bir yaptırımınız var mı? Buggün Mustafa ' ya yapılan yarın bana da yapılır bilelim de ona göre hareket edelim.

Abi ban alır eğer bir daha yaparsa siteden atılır iş bu kadar basit. Burası paylaşım yeri. Herkes kurallar çerçevesinde istediğini paylaşır. Adam gibi adam olacak millet haddini bilecek yoksa tekmeyi yer. Bu kim olursa olsun.

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=37354.msg473082#msg473082 date=1321880526' Alıntı:
alikinaci kardeşim verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim.bide kubota nın şu an türkiyede 90 hp ve yukarı beygir gücünde hangi modelleri var.iyi günler.
Abi M8540 modelimiz 85 hp olarak bilinir fakat 89.4 hp dir o yüzden 90 hp lik bir traktördür.M9540 modeli ise 95 hp olarak bilinir fakat 98.7 hp olarak geçer buda 100 hp ye eş değer bir modelimizdir.

doganbey1 link=topic=37354.msg473078#msg473078 date=1321879475' Alıntı:
Abi ban alır eğer bir daha yaparsa siteden atılır iş bu kadar basit. Burası paylaşım yeri. Herkes kurallar çerçevesinde istediğini paylaşır. Adam gibi adam olacak millet haddini bilecek yoksa tekmeyi yer. Bu kim olursa olsun.
Bizim form sanırım klubün seviyeli sayılı formudur.Ben burda bir kişinin başka markayı kötülediğini görmedim milletin derdi ne anlaşılır gibi değil.Bilen bilmeyen hatta traktörü hiç görmemiş olanlardan yorum geliyor bu çok düşündürücü ve aslında çokta komik zuha-*-sLaf olsun diye safsata yapanlar yada böyle bir insan oğluda var burada diye kendini ön plana atanlar bizden de siteden de uzak durması lazım.Bence böyle durumlarda yönetici arkadaşlar hemen atmalı isteden bu arkadaşları.

doganbey1 link=topic=37354.msg473078#msg473078 date=1321879475' Alıntı:
Lafı yiyen yediğiyle kalıyor Adam isterse tekrar başka isimle girebilir anladığım kadarıyla. Sağlık olsun.
alikinaci link=topic=37354.msg473112#msg473112 date=1321885376' Alıntı:
Bizim form sanırım klubün seviyeli sayılı formudur.Ben burda bir kişinin başka markayı kötülediğini görmedim milletin derdi ne anlaşılır gibi değil.Bilen bilmeyen hatta traktörü hiç görmemiş olanlardan yorum geliyor bu çok düşündürücü ve aslında çokta komik zuha-*-sLaf olsun diye safsata yapanlar yada böyle bir insan oğluda var burada diye kendini ön plana atanlar bizden de siteden de uzak durması lazım.Bence böyle durumlarda yönetici arkadaşlar hemen atmalı isteden bu arkadaşları.
Kubota bölümünde Kubotanın övülmesi ya da daha çok konuşulması kadar doğal birşey olamaz. Buna rağmen bunu bilmiyormuş gibi hakarete varan sözlerle saldırıyorlar. Sonumuz hayır olsun ne diyelim.

malkaralı_yusuf link=topic=37354.msg473124#msg473124 date=1321887196' Alıntı:
Lafı yiyen yediğiyle kalıyor Adam isterse tekrar başka isimle girebilir anladığım kadarıyla. Sağlık olsun.Kubota bölümünde Kubotanın övülmesi ya da daha çok konuşulması kadar doğal birşey olamaz. Buna rağmen bunu bilmiyormuş gibi hakarete varan sözlerle saldırıyorlar. Sonumuz hayır olsun ne diyelim.
ban yiyince o ıp den giremez

mf_ford link=topic=37354.msg473229#msg473229 date=1321894003' Alıntı:
önemli dğeil.keşki eski kuşakta erken tanışsaydı şuan gelişmiş ülkeydik.
eski kuşak pc mi gördü adamlar evlat büyüte cem diye anıları çatladı biriside senin baban....öyle değilmi o zaman pc değil briyantin moda idi

hani yeni sayfa açılmıştı.kavga yoktu.bir konuyu düzelttik bir konu yeni başlamış.
arkadaşlar

herkes hata yapabilir kıza bilir.insanız önemli olan kazanmak.kaybetmek kırmak çok kolay kazanmak ve tamir etmek çok zor.oda arkdaşımız art niyeti yoktur eminim.bir kere yazmış olur böyle şeyler.
hepimiz bir aile olamk için ortak olmak için uğraşırken fikir yürütürken herkes bize katılırken olmaz.....
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİ .... ozaman biz efendi gibi olacagız büyük küçük entel degiliz.köylüyüz oturaklı temiz kalpli insanlarız.biz anadoluyuz. bozulma kırılma küsme yok.sorunları aramızda çözeriz çözmeliyiz.küsme küstürmece yok.....
hadi yeni sayfaya temiz sayfaya yazalım yorumları.....

6 ileri vites var. Ben 3. viteste 20 km/h civarını gördüm. 40 km/h çıkıyor. Sesi muhteşem diyebilirm. Frenleride 25 km/h ile giderken bas frene anında dursun. 18+18 vitese sahiptir

doganbey1 link=topic=37354.msg473358#msg473358 date=1321900628' Alıntı:
6 ileri vites var. Ben 3. viteste 20 km/h civarını gördüm. 40 km/h çıkıyor. Sesi muhteşem diyebilirm. Frenleride 25 km/h ile giderken bas frene anında dursun. 18+18 vitese sahiptir
doğan kardeş kataloğunu inceledim. onları biliyorumda benim sorduğum hız aralıkları. şöyle diyeyim zf gibimi carraro gibimi yoksa 1 den18 e sıraylamı?

Şöyle söyleyeyim hepsini denemedim. Ama kağlumbağa 6 da 6km/h 7km/h arasında değişiyor. Bu vites sürüm vs işler için en uygunudur. Seri 1 de ise 7-8-9 km/h ye kadar çıkıyor.

mustafagursacli link=topic=37354.msg473377#msg473377 date=1321901941' Alıntı:
abi şimdi 6 ileri vi,tes seri 6 iler kaplumbağa 6 ilei sürüngen

yani yolda 1-2-3-4-5-6 vites kullanılıyor

bilader 2-4-6 kullanıyor
biraderin para verip almayanlar gibi degistiriyormus vitesleri.traktorun borcuna katki saglayacakmi?

cıvıq06 link=topic=37354.msg473390#msg473390 date=1321902371' Alıntı:
biraderin para verip almayanlar gibi degistiriyormus vitesleri.traktorun borcuna katki saglayacakmi?
sağlıyor sıkıntı yok biraz uçarı bir tip ama bizde sıkını yok çok şükür zaten iki kardeşiz babamızda destekçimiz beraber alırız beraber öderiz 2-4-6 yapışı kendisi motor ustası birazda kubonun vites geçişleri sert.....