KUBOTA M135GX II

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kolay gelsin. Biraz traktörden bahseder misiniz

Sağolun.Traktör arkadaşımın hafta sonu aldim hem denemek hem isimi gormek için.Yraktor gayet şık kullanışlı,teknolojik özellikle manevrası harika.Kumanda kolları guzel kullanışlı yerlestirilmis.Begenmedigim yönü kuyruk milinde 750(540 eco) devri yok.o motora hic mi hic yakismamis.Hic 135 hp makina kullanmadigim.icin bir kiyaslama yapamam gücüne.onun dışında ben ilk defa kullandım daha fazlasini bende bilemiyorum.kusuruma bakma

• Beğen
Tepkiler: Çevik-i-34
Sağolun.Traktör arkadaşımın hafta sonu aldim hem denemek hem isimi gormek için.Yraktor gayet şık kullanışlı,teknolojik özellikle manevrası harika.Kumanda kolları guzel kullanışlı yerlestirilmis.Begenmedigim yönü kuyruk milinde 750(540 eco) devri yok.o motora hic mi hic yakismamis.Hic 135 hp makina kullanmadigim.icin bir kiyaslama yapamam gücüne.onun dışında ben ilk defa kullandım daha fazlasini bende bilemiyorum.kusuruma bakma

Est ne kusuru. Teşekkürler

600 tork güçünü 1200 gazda yakalayan Ender traktörlerden

Orda bir yanlisiniz var.m135gx 3 unde bile 586 nm tork var 1500 devirde yakaliyor sanirim.2 serisinde 567 olmasi lzm.kataloguda attim orda daha net gorunuyor.ulkemizde nedense guc degerleri abartiliyor sanirim.2 serisine 148 hp diyerek sattilar hep.148 beygirin eseri yok motorda.

Resimler ve ekler

• Screenshot_2018-04-02-23-53-45.png
    Screenshot_2018-04-02-23-53-45.png
    651.5 KB · Görüntüleme: 155